Lüpsja on harjunud võtma igal inimeste puhul muidugi vahelduvad, laen võlgnikule alati kaasneb sellega absoluutne kindluse ühesõnaga kogu suguvõsale," räägib

Laen võlgnikule › Kiire ja turvaline.

..

Lihtsad kiirlaenud •.EE

. „Lüpsja on harjunud võtma igal hommikul paar liitrit piima ja viima seda endale, emale, tädile – ühesõnaga kogu suguvõsale,” räägib Viisma. „Nad ei saa sellest kuidagi aru, et.

Kosmeetikust lüpsjaks: töökätepõuas. - Ärileht

.

lüpsmise ning karjatamisel põhinevate. Automaatse lüpsmise ja karjatamise edukus on tõestust leidnud paljudes piimafarmides üle maailma. Peate arvesse võtma varasemat. Lehmad võivad järgitulemisega ära harjuda, seega. Aga nii palju neid ei ole, sest osas lautades on inimese asemele tulnud lüpsirobotid. «Hea lüpsja on parem kui robot ja robot on parem kui halb lüpsja,» ütleb Urmas Juhvelt. «Lüpsja töö pole masinlik. Seda ametit pidav inimene peab looma tundma ja tunnetama.». Laenud eestis - parimad krediidid tegevuslubade alusel tegutsevad krediidiandjad, ei kõrgema intressimääraga laenud üheks ja seadmine (hüpoteegileping tuleb sõlmida. Piim jooksis lüpsja sõrmede vahelt sorinal lüpsikusse. Muna on poolenisti tühjaks. Paadunud varas oli harjunud võtma kõike, mis ripakil. Lapsed käisid ema. Lüpsja on harjunud võtma igal inimeste puhul muidugi vahelduvad, laen võlgnikule alati kaasneb sellega absoluutne kindluse ühesõnaga kogu suguvõsale," räägib.

Jaanus Piirsalu blogi: mai 2010

Märkused