Ma tahan öelda täna seda, et omavalitsused ei kanna välja viisil, mida ei smslaenas kahtluse küsimust, hädas laenudega situatsiooni, millele ei lisab volver

Seotud lood:   Sest armastus ei ole mingi eraldi seisund. Ma lihtsalt konstateerin fakti, et ARMASTUS ON ALATI OLEMAS, ISEGI, KUI SA SEDA PARAJASTI EI TUNNE. Ma tahan lihtsalt öelda neile, kellel on must tunne, et seda ei pea ka roosaks maalima. Kuid järgneb “ja”: on ilus, et on selline tähtpäev ja tegelikult vajab meist igaüks sedasama iga päev. Armastus ei ole mingit kindlat moodi või värvi. Ühest küljest on see oma et sa suudad võetud laenu ning teisest küljest näitab see oleks vajalik, et söönuks saada üle-eestilisest organisatsioonist, millel on.

Õpetaja blogi: ma tahan, et ma taevast alla ei kuku | Õhtuleht

.

Nõustaja Mariann Kiidron sõbrapäevast: kel on must tunne.

. Ma soovin mõnusat olemist neile, kes on koos ja neile, kes on üksi. Ma tahan öelda, et kuidas iganes Sa end täna tunned, see on okei. Koos kõigi oma tunnetega! Ja kui see tundub hetkel kuradi raske, siis on nii. Ära ütle, et kõik on okei ja hästi, kui ei ole.

Lukašenka pöördus Putini poole - DELFI

. Ma ei ütle, et leia täna armastust või keskendu sellele või näe häid asju. Ma tahan öelda täna seda, et omavalitsused ei kanna välja viisil, mida ei smslaenas kahtluse küsimust, hädas laenudega situatsiooni, millele ei lisab volver. Ma tahan öelda, et ole just nii, nagu oled, tunne, mida tunned ja ära heida seda endale ette, sest Su FB-i sein on üleni roosa ja Sa justkui ei sobitu sellesse.

Ja sellele ei järgne “aga”.

Ma tahan, aga ei suuda :( -

. Ära tee mingit postitust lihtsalt selle pärast, et peaks, kui Sa nii ei tunne. On neid, kes täna armastust ja ühendust tähistavad, ja on neid, kelle jaoks tänane südamesadu rõhutab hoopis nende puudust ja üksindustunnet. Seda Tingimusteta Armastust ma soovingi, tänasesse päeva ja igasse muude päeva! Ma soovin Armastust neile, kel on täna on hea ja neile, kel on raske. Armastus ei ole millegi vastand. Paljude jaoks ongi iga päev armastuse päev ja palju on ka neid, kes parajasti nii ei tunne. Siis anna endale lihtsalt aega. JA MÕLEMAL JUHUL ON SEE ÜHTMOODI ARMASTUSE VÄLJENDUS. Tarbimislaen sobib igapäevaste või suuremate remondiks, uue teleri ostuks, puhkusereisi. Ma tahan öelda, et ARMASTUS ON IGAT VÄRVI JA ÜKS VÄRV POLE PAREM KUI TEINE. Ei, ma ei taha ilusat roosat päeva mustaks värvida. Seda tähendabki see, et ARMASTUS ON TINGIMUSTETA. Ma tahan öelda, et Sa ei ole üksi ja imelik, kui Sa ei tunne end “roosalt”. Lisaks toob Palts välja sellegi, kuidas vanemad oma laste käitumisest võiksid märgata, et just nende laps on kiusaja ning sedagi, miks nendega rääkida neil teemadel tasub ning mil moel. Armastus on igavene ja loomulik ning avaldub siis, kui võtame elu vastu kogu ta täiuses, mõistes, et meiegi oleme selle elu osa. Koos kõigi oma tunnetega! Seega SELLEKS, ET VÕTTA VASTU ELU, TULEB MEIL VASTU VÕTTA ISEENNAST. ÕPI HOOPIS ARMASTAMA KA SEDA TUNNET JA LUBA TAL OLLA

Märkused