Mõni oskab laulda ja teine miks ma ei laen tuvastamine id kaardiga sulle

„Ja räägime juttu, et inimene oleks avatud suhtleja. Kõik tüdrukud said valmistumiseks Mabeli loo „Don’t call me up”, mille järgi ka väike tantsuline osa esitati. Kuigi video järgi oli raske teha otsust, kes kutsutakse järgmisesse vooru, sest sa ei näe inimest, kuidas ta liigub, siis otsustavaks sai vokaal, sest see on kõige tähtsam. „Põhiline, et inimene tahaks seda teha ja tal oleks silmis sära, aga loomulikult on vokaal ka hästi oluline,” tutvustab ta hindamiskriteeriumeid. Mõnel on hästi huvitav tämber jälle, mis võib-olla selle „tšikiprallega” ei sobi.”Väljavalituks osutuvaid tüdrukuid ei oota ees aga meelakkumine. Juku keerab ussile sõlme peale ja käsib tal laulda. Ma õppisin hästi palju, kuidas ja mida paremini teha, aga mulle nii meeldib tegeleda kostüümidega, lavastada, õpetada.

Olavi Pihlamägi: laulja saab lauljaks siis, kui ta oskab.

. Tüdrukuid on palju ja nii raske on valida, sest vaatad, et nii suurepärane tüdruk, aga sa pead panema ta kokku teistega, et oleks bänd ja siis vaatad, kas on seda mõõtu või pigem mitte. Lisaks said nad oma vabal valikud valida ühe eestikeelse loo, et aru saada, mis on nende eelistused. Ja kõige olulisem – see nišš on ju Eestis täitsa katmata! „Öed tulid, aga bändi ei ole! La La Ladies oli, aga nad läksid laiali. Viieaastane Nataša Mihhailova polnud kodust väljas käinud.Pesemata ja räpastes riietes laps elas koduloomade väljaheidete keskel. "See uss oskab laulda," ütleb Juku. Kiirlaenu sularahas saab taotelda telefoni, e-maili või interneti teel laenupakkuja veebilehel. Juku keerab ussile veel kolm sõlme peale, aga uss ei laula. Mõnel ei ole eriti head ülemised noodid, aga madalad on jälle hästi head. „Sõidad esinema, erinevad kohustused vabal ajal, pildistamised, filmimised. Ta tõmbab ussi lauale sirgu ja ütleb: "Uss, laula." Aga uss ei laula. „Eks tämbrid on ka erinevad. Bänditegemist võrdleb Tanja abieluga, sest ka koos musitseerides tuleb üheskoos palju aega veeta. Mõni oskab laulda ja teine miks ma ei laen tuvastamine id kaardiga sulle. Juku hakkab ussi vastu lauda peksma ja karjub: "Laula, laula, laula!" Siis teeb uss suu lahti ja ütleb nukralt: "Shal-lal-laa." „Natašaga töötavad psühholoog, logopeed ja õpetajad," rääkis Interfaxile taastuskeskuse kasvataja.

Keegi on kaasa toonud koera, keegi kassi, mõni jälle hamstri. Ja mul on ju nii palju kogemust, mida edasi anda,” põhjendab Tanja, miks ta seda üldse teeb. „Tunne on, et võiks kolm bändi kokku panna, sest materjali on küll! Lähipäevil selgub, kes saab edasi, sest esimene pildistamine on meil juba pühapäeval ja nii see karusell käima läheb!” on Tanja sõnul palju asju juba ees ootamas. Kes natukene vähem, kes natukene rohkem,” sõnab ta. Kandideerinud tüdrukute tase on tema sõnul väga hea.„Kõigist neist ankeetide saatjatest ainult paar olid sellised, kelle jaoks see ilmselt polnud õige konkurss, aga ülejäänud laulsid hästi. Euroopa riikide ülemvõim koloniaalajastul tähendas seda, et teised pidid selle 71 eesti toodangust veikelaenud tuleb piirkondades on selle hübriidse puuliigi üle. Samuti teab ta mõisteid „üks" ja „palju".Eelmise aasta mais leidsid Tšita alaealiste asjade inspektorid linna ühe kolmetoalise korteri toast tüdrukukese, keda vanemad hoidsid toas koos nelja kassi ja viie koeraga. Koolis on lemmikloomade päev. Ta ründas inimesi nagu koer, haukus ja näugus ning teritas kassi kombel küüsi.Lastekaitsjad paigutasid tüdruku sotsiaal-taastuskeskusse. Kõigil on omad ootused ja arvamused aga tuleb teha tööd, et omavahel läbi saada.” Tüdrukutebändi juhendamist naudib Tanja ise aga täiel rinnal. Aga ma tahaks edasi tegeleda, õpetada,” sõnab ta.Kas bändi valitakse kolm või neli tüdrukut, ei ole veel selge.

Alen Veziko räägib avalikult läbipõlemisest ja oma.

. „Mulle nii meeldis see töö, mida ma tegin La La Ladiesega. „Ta on praegu esitopis, kui niimoodi võib öelda. Nüüd mõtles ta aga, et ehk on kuskil peidus mõni talent, keda tutvuste kaudu ei leiaks. Kõik need väikesed detailid on hästi olulised.”Kuigi palju on tüdrukuid, kel juba lavakogemust küllaga, on Tanja sõnul ka üks selline tüdruk, kes varem vaid korra laval olnud

Märkused