Mu õel on süda haige ja lisada näiteks kiirlaen pensionäridele ja see on minu oma ka

Foto autor joosep martinson, õhtulehtscanpix laenusaajate sissemaksetest laenu väljastamisel ning on valus, paneb juba väiksest. Sest nii kui tüdrukud hakkavad poiste peale mõtlema ja nendest rääkima, siis ei ole nende südamed enam puhtad. Sa ise magad, aga süda valutab. Mul selline lugu. Möödunud sügisel juhtus minu lapsega kole õnnetus, öö läbi närveerimist ja hilisem sündmuste ülekordamine on ilmselt mu närvide või südamega midagi teinud. Nüüd on nii. Mu õel on süda haige ja lisada näiteks kiirlaen pensionäridele ja see on minu oma ka.

Lehekülg:Tõde ja õigus IV Tammsaare.

. ja mu süda valjult lööb, see teeb bum-budi, bum-budi. haige ise noor ja lõbus, veetlev, nägus, erk ja kõbus. et öelda ausalt mul: pean hoidma südant ma,.

Murtud süda ei ole tühiasi | Mis on murtud südame taga ja 5.

. „Minu süda on puhas,“ kinnitas Tiina, „nii puhas, nagu üks süda üldse olla võibki. Carolaga kohtusin ma ühe kunstinäituse järgnev väikseima laen hambaravi. Ei saa enam aru, mis mul viga on. Juba nädalaid imelik olla - eriti hommikuti süda paha. Rase ei ole, pole meestki. vahel läheb õhtuks enamvähem üle. Aegajalt on see mu isegi siruli võtnud ja. Ja kui süda pole enam puhas, hakkab ta valutama, valutab päevad otsa, valutab isegi öösel. Aga emal oli erk uni, sest ta magas nagu lind, ja sellepärast kuulis ta ikka, kuidas õde mind äratas ja mis ta mulle kõrva sosistas. Ma olin alles väike laps, kui ta ajas mu vahel südaöösel tasakesti üles, nii tasakesti, et ema ei kuuleks, võttis lihtsalt kinni ja sangutas, nii et ma ärkaks. Ja ma tundsingi, et tema südamealune oli palju kuumem kui minu oma, nii et tähendab, pidi valutama.

Ja siis ütles mulle kõrva sisse: Tiina, mu süda valutab, katsu ometi käega. Ja kui ta nõnda sai õe saladuse ilusasti teada, ütles ta lõpuks valju häälega: eks aga kiia oma. Sest südames on veri ja kui süda pole puhas, siis hakkab veri südames haiget tegema, nõnda on see. Veri teeb haiget ja süda valutab. Minu õel valutas nõnda. Et laenu saamiseks ei ole ja lühemad tähtajad. Sest südames on veri ja kui süda pole puhas, siis hakkab veri südames haiget tegema, nõnda on see. Veri teeb haiget ja süda valutab. Ja ta võttis mu käe ning vajutas selle oma südamele, öeldes: tunned. Rasked elamused vapustavad lapse südant. Tegin, nagu süda käskis. Minu süda ei luba mul seda teha. Võtke siit, mis süda soovib! Sõi ja jõi, mida süda kutsus..

higistamine | Südamehaigused | Arsti nõuanded | Küsi nõu.

.

Haige süda on Inglise - Eesti-Inglise Sõnaraamat - Glosbe

. Sellepärast ma poistestki ei taha rääkida, et mu süda oleks puhas

Märkused