Muid eritingimusi refinantseerimislaenudel ei ole – oma olemuselt on need väga sarnased tarbimislaenudele

Peter Kelderi raamatu läbilugemine motiveeris teda iga päev harjutusi kordama, Katrin oskab nautida oma riituste järjepidevust ja igapäevane harjutamine on muutunud elustiiliks. Harjutused ei nõua erilist painduvust ega jõudu, aga nad avavad ja tasakaalustavad energia voolamist keha energiakeskustes ehk nn tšakrates. See on harjutuskordade arv, mis aitab kehal saavutada suurimat energeetilist laengut.* Katsu sooritada harjutusi kinniste silmadega, nii on kergem keskenduda.* Hinga sisse alati nina kaudu.

Energiasäästlikud elementmajad ja moodulmajad.

.

Teenuste tingimused - Cargobus

. Alumine valitseb neerupealiseid ja avaneb allapoole. Mida sügavamalt hingad, seda parem. “Üritan oma harjutused iga päev ära teha. Mõju ulatub nii siseelundite kui näärmeteni. Neid kordi, kus see on vahele jäänud, tuleb harva ette,” räägib Katrin. Hoia sama hingamisrütmi ka hilisemal lõdvestumisel. Harjutusi on soovitav teha enne hommikusööki ja enne õhtust magamaheitmist. Buduaar palus harjutusi ette näitama Katrin Otsa, kes on neid imelisi riituseid teinud poolteist aastat ja kinnitab, et “Viis tiibetlast” toob uue elujõu. Need, kes on avastanud enda jaoks “Viie tiibetlase” harjutused, julgevad uskuda, et see ongi imerohi, mis aitab säilitada noorust ja tervist.  Buduaar avaldab sulle viis lihtsat buda munkade riitust, mis aitavad tugevdada sinu aurat. Ühisrahastus platvormi kaudu väljastatud laenu tagasimakse on väga lihtne. Põhilisi energiakeskusi on seitse ja need asetsevad inimese energiakehas sisenõrenäärmete kohtadel selgroos. Välja võid hingata nina või suu kaudu. Muid eritingimusi refinantseerimislaenudel ei ole – oma olemuselt on need väga sarnased tarbimislaenudele.

Katrin, kes teeb päevatööd veinide tootejuhina, on “Viie tiibetlase” sättinud hommiku peale. “Viie tiibetlase” mõju: * aitab vastu panna ebasoodsate astroloogiliste ja kosmobioloogiliste tegurite mõjule;* tõstab toonust; * korrigeerib figuuri:* muudab inimese reipaks;* aitab säilitada sisemist tasakaalu. Siin avaldatud info “Viie tiibetlase” riituste kohta pole sugugi veel kõik, mida sa teada võiksid. Anna hingamisele aega rahuneda. Moodulmaja tootmise eelduseks on reeglina meie poolt projekteeritud arhitektuurne lahendus, mis arvestab moodulite gabariite ja muid eritingimusi.

Erivajadusega õpilase eritingimustel eksamineerimine.

. Järgmine valitseb sugunäärmeid, siis tulevad kõhunääre ja maks, harknääre, kilpnääre, ajuripats – need avanevad ettepoole. Need harjutused on väidetavalt teinud imesid ja muutnud paljude inimeste elusid. Suu kaudu väljahingamine puhastab paremini kopse ja jahutab keha. Muid eritingimusi refinantseerimislaenudel ei ole – oma olemuselt on need väga sarnased tarbimislaenudele. Katsu jõuda oma keha sisemisel tunnetamisel niikaugele, et tajud kõigi meeltega energiate liikumisi oma kehas.

Reisibürood alustavad pakettreise väikese nakkuskordajaga.

. Kõrgeim valitseb käbinääret ja avaneb ülespoole.Kui energiakeskused toimivad ühtlaselt ja takistusteta, on ka vaim ja keha tasakaalus.Inimese vananedes võivad tšakrad toimida ebaühtlase efektiivsusega ning nende energia ei ringle enam korralikult. Et võtta sellest iidsest tiibeti tarkusest maksimumi, peaksid nii füüsiliselt kui vaimselt järgmima kõiki ettekirjutisi. Inimesed on alati otsinud igavese nooruse retsepti, proovides kõikvõimalikke imerohtusid ja teaduse leiutisi. See on ideaalne treening neile, kes soovivad vähese ajakuluga keha heas toonuses hoida.  “Viis tiibetlast” toimib tasakaalustava ja mitmekülgse harjutuste kompleksina, mis tugevdab ja venitab kogu keha, mitte ainult lihaseid. Erinevalt paljudest teistest harjutustest ning isikliku täiustumise süsteemidest, ei nõua “Viis tiibetlast” erilise varustuse olemasolu või muid eritingimusi, tähtis on vaid Sinu kohalolek. Tiibeti imepärastest kombetalitustest, mis aitavad säilitada nooruse ja tervise, loe lisaks Peter Kelderi raamatust “Viis tiibetlast – nooruse allika iidne saladus”. Hommikune harjutamine annab päevaks tugeva energeetilise laengu, samal ajal kui õhtune harjutamine toob hea une ning suure tõenäosusega tunned juba paari nädala möödudes, et vajad väljapuhkamiseks vähem uneaega. Häid linke tiibeti riituste kohta: Katrin ja “viis tiibetlast”“Viis tiibetlast” levib eestlaste seas kulutulena. Samas elustavad nad vastavate närvide, siseelundite ja näärmete tegevust. Omame kogemust nii eramute, kui korruselamutega

Märkused