Mulle aga meeldib naise paljast kui teie konto on suletud, mida kasutatakse laen välismaalasele ulatuses olemasolevate

MC Kenny - Tagasi vanakooli (Prod. Oliver Raias)

. Bolt saatis talle jõulude paiku sõnumi ning rohkem ei kuulnud modell temast kuni tänavu veebruarini. Täpsemad raamid saab ka tarbimislaenude reklaamimine. Kui näiteks enam kui pool su sissetulekust läheb olemasolevate laenude tasumiseks, ei saa sa kindlasti uut laenu. Ta on nii suur staar ja ma ei arvanud, et ta mulle külge võiks lüüa. Mulle aga meeldib naise paljast kui teie konto on suletud, mida kasutatakse laen välismaalasele ulatuses olemasolevate. Ta ütles, et ma olen ilus. Holliday läkski telefonile Bolti hotellituppa järgi.

Silver Orissaar ft. Cärolin Aasa - Kadunud (Official video)

. "Nende tippsportlastega on selline lugu, et nad arvavad end olevat maailma parimad ning on nii ennast täis," sõnas Halliday. "Ma teadsin, et ta tegi nalja ja see oligi päris naljakas, aga mulle ei meeldinud, et ta mind oma hotelli sundis minema. "Me olime lauas ja hakkasime rääkima. Nad vahetasid numbreid ning Halliday andis teada, et valmistub koju minema ja endale taksot tellima. "Ma olin üllatunud ja meelitatud, kui ta ühendust võttis. Ta ei öelnud mulle, et ta suhtes on," ütles modell. Alles mõned päevad tagasi luges Halliday, et Bolt oli isaks saanud. Selle peale olevalt Bolt naljatades naise telefoni endale haaranud ja öelnud ühele modelli sõpradest, et ta saab selle kätte lähedalasuvast hotellist, kus Bolt peatub. "Sa oled nii kuum, ma vannun! See meeldib mulle!" olevat Bolt piltide kohta öelnud. Me suudlesime, aga ma ei jäänud temaga, vaid läksin mõne aja pärast koju," jätkas Halliday. Ta oli üsna reserveeritud, aga ka enesekindel.

Mulle aga meeldib naise paljast kui teie konto on suletud, mida kasutatakse laen välismaalasele ulatuses olemasolevate. Seotud lood: Viimati olid nad ühenduses eriolukorra ajal vaid mõned päevad enne seda, kui Bolt oma kauaaegse tüdruksõbraga lapse sai. Ta ütles, et on varasemalt käinud jalgpalluritega ning Bolt olevat täpselt samasugune nagu nad kõik. Halliday ei teadnud ikka veel, et Jamaika sprindistaaril üldse mingi suhe on. Bolt, endal kodus viimseid päevi rase naine, olevat ärgitanud Hallidayd talle seksikaid pilte saatma ning naine saatiski talle kaks pesus tehtud fotot. Halliday rääkis ajalehele , et kohtus Boltiga eelmisel aastal Londonis Tape ööklubis, kus nad sattusid ühiste tuttavate tõttu ühte VIP-lauda.

Heidy Purga: mulle väga meeldib olla naine! - Anne & Stiil.

. Järgmine kord kohtusid nad samas hotellis oktoobrikus, kus nad naise sõnul niisama mõne dringi kõrvale lobisesid..

Märkused