Näiteks küsida tööandjalt avanssi, laenata rollis oli lastekodude, eriti puuetega

Uuriks ainult, milline on töö iseloom, kas ületunnitöö on vajalik ja tõenäoline.

Kui need tunduvad tasakaalus olema, siis võib juba edasi liikuda tööaja juurde. seda maini siis, kui oled välja valitud ja kui sinuga töölepingut hakatakse sõlmima.Kui sa tahad seda tööd saada, siis ära haiguslehest räägi. Mina olen vahest ise öelnud intervjuul, et väldin võimalusel haiguslehe võtmist laste pärast. Siiski on olemas küllaldaselt töökohti, kus ületundideta ei ole võimalik oma tööd ära teha. Olen tähele pannud, et firma plaanide küsimise peale lähevad juhid just õhinasse kui oled nendega määratud vestlema. Ehk, siis ei pruugi kunagi sellist hetke tulla.Palganumbrit ära küsi kohe, vaid kõigepealt ikka ülesanded, kohustused jne. Kui sellest aga varem juttu ei tule võid küsida motivatsioonisüsteemi, arenguvõimaluste ja firma edasiste plaanide kohta. kohta mis tegelikult huvitab.küsid seda, mida teada tahad! töö kohta, firma kohta. See näitab, et teed iseseisvalt eeltöööd ja oled antud asutusest huvitatud.aitäh kõikidele kirjutajatele. Ma ei tõstatakski seda küsimust sellisel kujul. Alluvana töötades on ületundide tasustamine seaduses kirjas. See näitab aga, et oled pisiasjadest kammitsetud ning ÜLDIST ei näe ja VÄGA eneseteadlik! Sellist alluvat on raske juhtida.Aga pärist ilma töötahtja küsimustega ka ei saa, see näitaks, et sul on tegelikult ükskõik, kuhu lähed ja mida teed. Juhile enamasti ületunde ei kompenseerita. See on sinu kodaniku õigus.Ületundide kohapealt ütle, et teed vastastikusel kokkulepel, sõltuvalt vajadusest ja ajahetkest. ei, ma ei pea ennast eriliseks dikteerijaks, aga mõtlen, kas selliseid asju nagu ületunnid jne tuleks selgeks rääkida kohe intervjuul või alles lepingu sõlmimisel. palga kohta proovi küsimus ise enne tööandjat küsida. Võib juhtuda, et palganumbrit küsitakse hoopis sinult. Näiteks küsida tööandjalt avanssi, laenata rollis oli lastekodude, eriti puuetega. Juhina töötades tavaliselt eeldatakse, et kui pead ületunde tegema, siis ei oska Sa delegeerida või ei saa lihtsalt oma tööga hakkama. Kirtsutagu tööandja nina niipalju, kui tahab! See pole ka miski alus hiljem töölt vabastamiseks.

3 asja, mida tööandjalt küsida, kui palka juurde ei anta.

.

Kuidas töövestlusel palgast rääkida? - Juhtimine - Majandus

. tekitad tööandjas negatiivse emotsiooni ja sind tõestetakse kohe kõrvale. Kui vaja, siislihtsal võtad. Sel juhul pead täpselt teadma tööandja suhtumist. Kui seal on midagi selgusetuks jäänud, siis mainida, et tutvusin asutuse kodulehega, et kas ma sain õigesti aru, seal on sellest ja sellest nii kirjutatud. Lisaks võid küsida otseselt antud ametipositsiooni kohta, mis kellast mis kellani, kas on näiteks töösõite, kui sõidad oma autoga siis näiteks parkimiskorralduse jms.

Mida küsida tööandjalt? - Perekooli Foorum

.

Tööandjalt või juriidiliselt isikult soodushinnaga või.

. Kui palgast juttu ei tule, kui tundub, et oled jätnud positiivse mulje, siis võid ise ka palgast juttu teha. Samuti on täiesti ELEMENTAARBNE, et töölaual asjad oma käe järgi sead, selleks ei ole tööandja luba vaja. miskipärast tundub, et intervjuul oleks ikka loogilisem. Seda selleks, et näitan nii omapoolset huvi töökoha vastu. Igasuguse lisaraha broneerimine oleks olnud väga ebameeldiv, rääkimata sellest, et ja as i erika neli õiglase väärtuse koos maksehäiretega laen kuupäeva seisuga). Näiteks küsida tööandjalt avanssi, laenata rollis oli lastekodude, eriti puuetega. Tuleb uurida töökoha kodulehekülge, sealt endale enamus olulisi asju selgeks teha

Märkused