Nemad on enamjaolt rahul ning osa oma 1500 eur laenu ja meetmetest

Peeter tuli Saaremaale tervist parandama ja särtsakas Eliis jäi talle silma. Raadioajakirjanik Maris Johannes päris isa Hans Peet Johanneselt osaluse ehitusmaterjale müüvas firmas Espak ja sai rikkaks. Ärides on juhatuse esimees ehk tööd rügav pool Meriti isa, ekskorvpallur Taavi Reigam. Firma tegevjuht on tema poeg Danil Ignatenko. Alle ja ta äripartnerite rikkus rajaneb edukal esinemisel rahvajooksul nimega erastamine. «Kallitest autodest pole ma kunagi pidanud. Tema ärid kasvasid välja kütusefirmast Eriõli. «Sain selle väga soodsalt. aastal ja paar kolis elama Hispaania päikeserannikule. Kas seetõttu või mõnel muul põhjusel tekkis daamil oma arvamus.

Euroopa pettuseuurijad jäid Eestiga enamjaolt rahule.

. Kristelile meeldib matkamine. Rikkad peavad oskama ka kaotada. Koos pandi püsti Viimsi Spa, mille müügijuhina Eliis töötas. Tegime koos piltigi,» ütleb Merit. Ise käin Eestis vaid suvekuudel,» muljetab Eliis. «Olen töökas, järjekindel. Pankrotiprotsess valmistas mehele palju muret. «Hetkel olen Hispaanias, mitte kaugel Marbellast. Talle kuulus Volkswagenite ja Škodadega kauplev Saksa Auto, mille ta müüs kriisi ajal maha. «Ma olen püüdnud hakkama saada. Eestist lahkumise üks põhjuseid oli vastsündinud lapse tervis. Rikaste edetabelisse mahub ka nende poeg Siim Sander.

Nord-Pas de Calais: Mõnusalt rahulik Põhja-Prantsusmaa

. Näiteks saadavad golfipalli osavalt auku või hoiavad kasumis firma, kuhu on investeeritud Tiina raha.. aastal taustatantsijana Eurovisioonil. «Nad soovisid «good luck» ja ütlesid, et me näeme väga head välja. Andres Sarri erastas edukalt Eesti Talleksi ja tõi autosid maale. Kõik teevad, kas või läbi halli kivi, ja kogu aeg.

Tiina rikastus, müües Hansapanga aktsiad rootslastele. Eestis on täiesti mõttetu maksta auto eest üle poole miljoni,» lausub Mare, kes sõidab ringi tagasihoidliku Cadillaciga. «See number jätab minust mulje, et ma olen üle laipade kõndiv karm ja ülbe ärinaine, aga ma ei ole selline.» Reet teab, kuidas miljonäriks saada: tehke oma firma, leidke partnerid, laienege turgudel ja ärge kartke jagada võitu partneritega. Galina ise istub kontoris harva. Tallinna-Tartu maanteel sõbrannaga hääletanud neiu sai pankur Rein Kaarepere kallimaks ja hiljem ka pärijaks.  Ta varandus pole tormiliselt kasvanud ega ka eriti kahanenud. Soliidne summa lähtub naise reklaamibüroo Inspired Communication ning selle Läti ja Leedu partnerettevõtete oletuslikust väärtusest. Raha paigutas ta isiklikku haldusfirmasse Genteel AS. Sarri oli ka pankrotistunud spordikeskuse Arigato suurinvestor. Loomulikult saan endale rohkem lubada kui palgatöötaja, kuid see raha ei seisa ju kotiga nurgas. Mitmed organisatsioonid ja ligi paarsada kultuuritegelast, näiteks Evelin Pang ja Marju Lauristin, väljendasid avalikult vastuseisu ERRi juhatuse koondamisplaanile. Mul on suguvõsas kõik sellised. Töötan raamatupidajana, hoolitsen lastelaste eest. Nemad on enamjaolt rahul ning osa oma 1500 eur laenu ja meetmetest. Antud mugavus on ka üks põhjustest, mis teenuse suuremate pankade väikelaenudega võrreldes kallimaks teeb. «Ma ei osanud seda oodata, see on üllatus,» ütleb Reet. aastast valdusfirma SolarBalt ainuomanik. Inimesel on valida - sa võid esimese äparduse peale nutma puhkeda, aga võid ka edasi tulistada,» räägib Reet. Siin algas vihmahooaeg ja meile koolivaheajal külla sõitnud eesti pered vaatavad murelikult taevasse. Valentin Moldovanovi äripartner. aasta lõpus saatis kultuuriminister Laine Jänes ERRi juhatusele kirja, milles ta palus kaaluda Maris Johannese töölejätmist. Selle tuntuim tütarfirma on Proplastik OÜ, mis on osaline sellistes ettevõtmistes nagu Merirahu Sadam AS ja Merirahu Energia OÜ. Galina on võidelnud Maxima kauplusteketi laienemise vastu Piritale ja toetanud üht abivajajat kummipaadiga.

ARGO IDEONI kolumn: seadus, mis inimesi ei aita - Maaleht

. Ta on Albin Tituki ja Jaan Soometsa äripartner. Mulle ei meeldi need edetabelid, mis põhinevad firma väärtuse kaudsel hindamisel,» räägib Mare. Maris jäi tööle, kuid mitte kauaks – ta lahkus töölt omal soovil läinud aasta lõpus. Hansapankurid olid selles mõttes tublid. Ka Jermakova ja Moldovanov olid erastamisel edukad. Nii kaua, kui tervis vastu peab, eelistan kaugemaid kohti. Kriisi ajal oli Tiina sunnitud nentima, et säravate investeerimisvõimaluste asemel tuleb oma rahale otsida turvalist sadamat ja kaitset. Talle olid sümpaatsed Iisraeli delegatsiooni poisid

Märkused