Niimoodi see asi areneski ja mistõttu olla laenu sobimatud

Teie lähtute sellest, et alati lastakse keegi üle ja kellelegi tehakse pätti. Mina hoian ainult pöialt majanduspolitseile, kui nad seda seltskonda maha tambivad.Mingi vend ujub välja, nimetab end likvideerijaks, aga kui süveneda, on kohe selge, mis ta tegelikult teeb. Ja see ei ole ka päris õige, kuna tegelikult on ots vees kogu aeg täpselt ühtemoodi. Need tunnused on näiteks sellised, et majandusaasta aruanne on esitamata, aadress või juhatuse liikme volitused on kehtetud jne. Mina võtan ettevõtte üle ja minu kätte ta jääb. Ma ei tea, kes neid seal juhib, sellest pole ma täpselt aru saanud. Mina olen lihtsalt kõige nähtavam olnud ja oma rida ajanud. Meil pole vaja kastaneid tulest välja tuua. Peate vahet tegema ühel ja teisel. Eesti äri tähendas siis seda, et võtan sinult kaupa või teenust ja raha ei maksa. Ja kui keskkond on selline, et inimesed on otsustanud, et nüüd on vaja üksteist hullu moodi üle laskma hakata, nagu see on hooti käinud, tuleb minu valdkonnas pinge üles. Tankist on see, kes teeb teiste eest toiminguid. Esiteks hakkasid seda valdkonda minu tuules igasugused rehepapid kuritarvitama ja siis hakkas Äripäev natuke ründama vale nurga alt. Nii et uurijad näevad ikkagi selles valdkonnas probleeme.Väga õige. Nii et tegelikult ei saa enam nii palju vinguda – tehtud on suur samm edasi. Üldpilt on väga viisakas, aga eks erandid kinnitavad reeglit.Inimesed teevad oma tööd ja kui töö saab otsa, panevad asjad kokku. Ja siis tuligi hakata leidma teisi meetodeid, mis müüri lõhki lööks. Näiteks sellised, kus keegi on võlgu ja palkab likvideerija, kes omakorda kasutab -firmat või ka välismaiseid variisikuid. Aga siis tuli hakata keskkonnaga kohanduma. Ja kui on võlgnevused, siis need on tekkinud tavapärase majandustegevuse tulemusel. Okei, võlgadega ettevõtte puhul ongi keerulisem, aga ettevõte, millel pole varasid ega kohustusi – no mida kuradit! Sellise kustutamine peaks olema sama lihtne nagu asutamine.Samas äriregister on teinud siiski märkimisväärse sammu edasi. Kui ettevõte on selliste tunnustega, et ta ei tegutse juba tükk aega, siis ta kustub äriregistrist. Kui keegi süsteemis varastab – ma ei taha nimesid nimetada, aga sageli on niinimetatud suurärimeeste karvased näpud vahel –, siis terve kari väikseid läheb pärast lõhki. Jumal hoidku, see on ju minu loodud valdkond. Nad on positsioneeritud vastasleerist süsteemi osaks. Seda valdkonda enne ei olnud ja alles minu järel tuli sama tegevusvaldkond näiteks Venemaale.

Ükski võlgnevus ei ole eraldiseisev, võlgnevused käivad mööda ringi. Siis riputati tankisti silt kaela.

Mees, kelle sõnumit mõistad hiljem – Peeter Mudisti graafika.

. Aga Te peate vaatama, kellega Te räägite. Müür oli selline, et kui sa juba ettevõtte oled asutanud, siis sa ei pea teda kunagi likvideeritud saama, sõltumata võlgnevuste olemasolust. Vaata legendaarse firmadematja klienteIntervjueerisime Eesti üht tuntumat firmadematjat Raul Pinti ja avaldame ka suure hulga tema praeguseid kliente. Vene bürokraatia on hullem kui Eesti oma. See on praegu Venemaal ettevõtete likvideerimisel norm. Nad lugesid oma funktsiooniks segada nii palju kui võimalik. See on üks ja selge põhjus läbi paarikümne aasta. Likvideerimise teenus ei tooda probleeme või võlgnevusi juurde, vaid kohandub keskkonnaga.

"Kuidas see asi arenes, see läks nii. - Meeldivalt Vanemaks.

. Niimoodi see asi areneski ja mistõttu olla laenu sobimatud. Aga tegelikult on protsent hoopis teistsugune. Paratamatult jäävad vahel üles täitmata kohustused. Minu tegevus ei klassifitseeru mitte kuidagi tankisti tegevuseks. Sama ettepanekut üritasime meie juba kümme aastat tagasi prääksatada. Minu tuules tekkis omal ajal terve kari mingisuguseid ahve, kes asja algse ja normaale mõtte pasaks keerasid. Aga see protsent on nüüdseks väga madalaks läinud. Äris on paratamatult kogu aeg risk. Mina ei kirjuta ühtegi allkirja käsu peale.Tõepoolest kuuleme meie ka seda juttu vahel, et kuule, me anname firma üle, aga keerutame mõned arved veel läbi sealt. Varem aga tegid nad kõik selleks, et jumala eest asju korda ei saaks. Asi baseerus sellel, et kui ettevõtte tegevus on läbi, siis selleks on inimesed, kes võtavad ta üle ja kustutavad registrist.

Vaata legendaarse firmadematja kliente - Äripäev

. Esiteks aitab kedagi üle lasta ja teiseks hakatakse ülevõetud firmadega edasi asjatama – eelkõige kukutakse arveid lahmima, pannakse mingi tankist pukki jne.Teie kasutate siiani oma äris Panama ettevõtet. Kiirlaen id kaardig tuvastamine. Ainult riigiametniku amet on turvaline.

Sisehindamise alane uuring Lõppraport Tellija - Haridus- ja.

. Ma ei tahtnud seda väljendit enda suust välja lasta, et otsad vees. Tänapäeva turul mängivad rahastamine ja aja eest maksta intressi võlaõigusseaduse § 94 cedrik laenud 1 sätestatud. Ma ei tea, kuidas väljastpoolt vahet teha, aga hinnangu võib anda näiteks selle järgi, kus on kriminaalasju ja kus pole. Võid võita, võid kaotada.Meie balansseerime oma tegevusega väga täpselt legaalsuse piiri peal. Esiteks tuli välja, et ettevõtte likvideerimine on lõpmatult keeruline, eriti seoses maksuametiga, mis kaasajal enam nii pole.Äriregistri ja maksuameti tädi võisid tol ajal olla lõputult kiuslikud. Mul oli tol ajal kokkupuuteid riikidega, mida tähtsa näoga ’ideks nimetatakse. Need asjad, mida on vaja teha, pole suured, aga kõigel on mingid tähtajad ja kokku kulub kaheksa kuud hetkest, mil oled jõudnud seisukohale, et sul pole enam vaja oma ettevõtet. Nii et minu kliendid pidid maksma riigilõivu selleks, et neid kotitaks nii palju kui võimalik.No ma eeldan, et oli ka põhjust teinekord.Ei, algselt ei olnud kusjuures. Ta ise põhjendab firmade ümbernimetamist sellega, et tahab vabastada normaalseid eestikeelseid ärinimesid, millest olevat Eestis puudus. Siis ei olnud asi ei võlgnevustes ega milleski sellises. Me ei viitsi politseis käia, me ei viitsi mingite ametitega jageleda

Märkused