Oma unistuses olen ma ikka tunduvalt madalam kui olemasoleva laenu

Tahan kohe kaevata sügavamale. Ja ma tean enam-vähem, kuidas nendeni jöuda. Amsterdami tänavatel vilistavad inimesed ja lähevad sust mööda. Praegu on öues jahe Hollandi öö, tähtedega ja puha. Sügis on vaikselt jöudmas ka maanteedele. Täna kohtusin Utrechti bensiinijaamas Hollandis elava marokolasega. Mina Elan praegu Oma unistuses. Amsterdami tänavatel on liiga palju näha ja veelgi rohkem öelda. Amsterdami tänavatel on jalgrattad ohtlikumad kui kusagil mujal, justkui herilased, tiirutavad nad sust üle ja ümber. Ja otseloomulikult olen ma rahul. Kui uute inimestega kohtun, küsin neilt nüüd teistsuguseid küsimusi ega viitsi enam ilmast rääkida. Räägivad sellest, kuidas nad unistasid väiksena öpetajaametist vöi sellest, kuidas nad tahaksid söita puhkusele Taimaale. Lapsed sünnivad siis, kui neil on liiga vähe ruumi emakas, mitte siis kui vanemad seda neilt nöuavad. Unistada suurelt, panna Oma unistused kirja, teha tunde järgi seda, mis viib meid meie unistustele lähemale. Inimesed unustavad, et raha on ainult vahend mitte eesmärk. Oma unistuses olen ma ikka tunduvalt madalam kui olemasoleva laenu. Ja siis on veel see murepunkt – öeldakse, et elu on see, mis juhtub, kui sina olid liiga ametis plaanide tegemisega. Ja see on tösi, kunagi ei lähe asjad nii nagu plaanitud. Projekti vedas: Maria Mägi. Kõik lood Küsitlesid ja pildistasid: Maria Mägi, Rauno Volmar, Marianne Ubaleht, Argo Ingver, Taavi Sepp, Dmitri Fedotkin. Ulme see ei ole, sest on olemas neid, kes sel ära, et mхne minuti minilaen. Ta ütles, et unistused peaksid olema ju meie köigi tuleviku reaalsus. Vöib-olla tunnen end vahel rahulolematult, aga see on ju ainult hea, see on inimlik. Ja minu meelest tähendab see, et meil jääb üle ainult unistada.

Ja inimesed räägivad mulle rahast, räägivad sellest, kuidas on vaja rohkem ja rohkem raha, selleks et ennast teostada. Kui ollakse üksi, pole tegelikult peaaegu mitte midagi vaja. Muidugi ei oska ma rääkida kuupäevadest ja kellaaegadest, aga ma tean sisimas Oma motiveeritust ja tegutsemisvalmidust.

21. Julge unistada – Kristlik Haridus ja Kasvatus

. Aga tegelikult ei ole ju nii. Inimesed räägivad plaanidest. Olen jöudnud Maastrichti. Amsterdami tänavatel on liiga kitsad teed, et seal köndida kaksi. Ma olen Oma aja kuningas, ja kui tahan, vöin iga hetk ümber möelda, minna kuskile mujale, minna tagasi, hakata tööle, üksköik mida. Amsterdami tänavatel ikka satun vahel üksi köndima. Täna loojus erepunane päike Hollandi tuuleveskite taha ja ööd lähevad aina jahedamaks. Linn, mis koosneb kanalitest, ratastest, coffeeshoppidest ja liiga kitsastest tänavatest. See tähendab, et mul on veel kuskile edasi minna, mitte et olen jäänud paigale seisma.. Olen jöudnud Oma teel mingisuguse rahupunktini, tunnen, et olen jälle kübemevörra targemaks ja vanemaks saanud. Viltustes majades köik rahulikult magavad ja kui sajabki vihma, on targem jääda tuppa iseenda eest. Amsterdami tänavatel vöib löputult otsida, kuid mida seal pole, seda ei saa ka leida. Kuidas arendada oma laen ilma palgatõendita turundustegevuse. Sadas vihma ja puhus tuul, inimeste sätitud soengud läksid sassi. Ja siin puhub tuul, puhub tuul, puhub tuul. Kaks kuud on mööda läinud nagu sajand. Esimene päev Amsterdamis oli juba töeline sügispäev. Veetsin just nädala aega Amsterdamis. Kui sul on pere ja lapsed, kelle eest hoolitseda, piisab tegelikult ka siis vähesest. Me vöime ju planeerida köike ja kogu aeg, aga löpptulemus ei ole ikkagi meie otsustada.

Palun Sinu tagasisidet 21-Päevasele Unistuste Saavutamise.

. Isegi kui sisetunde järgi tegutsemine tundub lollus, on reaalsuses see ainuke asi millele loota

Märkused