Otsustasime välja selgitada, kui soodne on boonuslaen võrreldes teiste laenudega

Al dente pasta, aromaatne ja tasakaalu pakkuv sidrunikoor, mõnus peekon ja vahemereline basiilik… vastupandamatu.

LAMMUTAME & EHITAME & KARANTIIN! | #14

. Otsustasime välja selgitada, kui soodne on boonuslaen võrreldes teiste laenudega.

12 aastat koos + mis soost on meie teine laps?

. Lisa hakitud peekon, küüslauk, sink/pitsakate, prae paar minutit. Sega, kuni kaste pakseneb. Lisa praetud komponentidele koor ning lase kastmel mõned minutid podiseda. aastal uurima hakata, vahendab portaal Your Tango. Otsides head tasakaalu hõrgu toidu ja retseptilihtsuse vahel, otsustasime alustada lihtsa ja toitva kõigisõbra ehk pasta carbonaraga. Pärast keetmist kalla ära suurem osa keeduveest, kuid mitte päris kõik.

.

Anne Mere: otsustasime, et ei lase Eesti seakasvatusel.

. Kindlasti lisaks retseptile huvitava noodi ka kaffirlaimi koor või mõned näpuotsatäied peterselli. Sega kokku pasta ja kaste ning lase enne serveerimist paar minutit seista, et maitsed korralikult seguneksid. Prae õlis hakitud sibul, kuni klaasjas.

#Kogumispäevik: rahatarkuse eri! Kui suured on eestlaste säästud tegelikult?

. Otsustasime välja selgitada, kui soodne on boonuslaen võrreldes teiste laenudega. See ei kõla küll erilisena, ent teinekord võibki sul olla vaja just 100 eurot ning selle asemel, et appi tuleks kiirlaen, võid kasutada hoopis säästetud raha. Vispelda kastmesse paar munakollast, kuniks kaste on veel kuum. Nagu alati, ärge kartke retseptiga ka natuke loominguliselt ringi käia – meie võtsime niisama singi tükeldamise asemel kasutusele näiteks Nõo pitsakatte, et kokkamisprotsessi veelgi kiirendada.

Märkused