Pange tähele, et kui täidate kiirlaenu või smslaenu saamiseks avaldust on seal olemas ka koht, kuhu teil tuleb ära märkida, kas soovite laenu saada oma arveldusarvele

 Meil on järk-järgult välja töötatud uus kogemus mobiilsideseadmete vormide jaoks. Kui olete õpetaja, kes kasutab Microsoft Teamsi , lisatakse teie meeskonna kanali teistele õpetajatele automaatselt autoritena kõik selle meeskonna jaoks loodud rühma vormid. Kui jagate oma küsimustikku või vormi konkreetsete inimestega, ja seejärel otsustate, kas soovite anda kogu õppeasutuse või ettevõttega seotud õigustega seotud õiguseid, kaotate oma algselt määratud inimeste loendi. Ühiskasutuse õiguse stsenaariumid Võimalik, et peate oma küsitluse või vormi koostöö protsessi ajal mis tahes hetkel üle vaatama. Siiski on üldisest reeglist erandeid. Kui olete vormile juba kokkuvõtva lingi loonud, saavad autorid selle vormi SharePointi lehele manustada ja anda kõigi vastuste kokkuvõtte. Kui eemaldate vormi ühiskasutusse antud vormihttps://Office.com, siis ei kaota te selle vormi kasutusõigusi nii kaua, kui teil on link olemas. Selleks, et tarbimisega liiale ei mindaks, peab laenu kasutamisel olema kindel eesmärk – kodu remontimine, kinnisvara soetamine või jooksvate kulude katmine.

Oletame, et jagate oma küsimustikku või vormi, et teha koostööd kõigi oma asutuse töötajatega ja luua selle jaoks koostöö link. Kui teete koostööd oma asutuse kindlate inimestega, ei saa nad seda vormi SharePointi lehele manustada, kui selle kokkuvõte pole juba aktiivne. Teiste koostöö transpordiliikide jaoks, mis pole määratud teie asutuse konkreetsetele inimestele, saavad koostööprojektid luua uusi kokkuvõtvaid linke. Kui teete koostööd oma asutuse kindlate inimestega, saate vormi omanikuna luua vormile kokkuvõtva lingi, kui seda pole veel olemas. Pange tähele, et kui täidate kiirlaenu või smslaenu saamiseks avaldust on seal olemas ka koht, kuhu teil tuleb ära märkida, kas soovite laenu saada oma arveldusarvele. Koostöö link töötab ka edaspidi nende konkreetsete inimeste jaoks, kuid mitte kellegi teise jaoks, kes on teie vormile õiguse kaotanud. Vormi omanikuna ei saa te mobiilsideseadme kaudu oma autorite loendist inimesi või rühmi lisada ega eemaldada.

Mehed, pange tähele! Siin on 5 viisi, kuidas rääkida.

. Kui teil on avalikus rühmas rühma vorm, saavad kõik teie asutuse töötajad seda vormi vaadata ja redigeerida, sõltumata sellest, kas soovite oma vormi ühiskasutusse anda ainult kindlate inimestega. Kaas-autorid saavad endiselt teie kokkuvõtvat linki kopeerida ja ühiskasutusse anda, kuid ei saa seda ise luua. Teie kaas-autorid saavad oma mobiilsideseadmetes vaadata ja muuta oma vormi redigeerimist.

Kuidas käib auto omanikuvahetuse registreerimine? | SEB

.

Kodu - Sanofi

. See funktsioon on peagi saadaval. Kui keegi teie koostööprojektide loenditest kaotab teie vormi lingi, ei pea te neid oma loendisse uuesti lisama. Avalikus rühmas olevat sisu saavad näha kõik teie asutuse töötajad ja kõik teie ettevõtte töötajad saavad rühmaga liituda. Järgige selles artiklis kirjeldatud juhiseid, et luua uuesti link koostööks, ja seejärel jagage seda oma kaasautor.

Vormi koostööks ühiskasutusse andmine - Office'i tugi

.  Saate luua uue kokkuvõtva lingi, kui soovite selle ühiskasutusse anda uue publikuga, kuid see uus kokkuvõtlik link on endiselt juurdepääsetav kõigile, kes selle kätte saavad. Kui lähete uuesti ühiskasutusse kindlate inimestega, peate uuesti läbi tegema selle, kes määrab, kes soovite lisada autoritena. Seejärel otsustate teha koostööd ainult koolis või asutuses olevate konkreetsete inimestega. Saate kustutada olemasoleva kokkuvõtva lingi, mille abil saate selle keelata, mis vähendab juurdepääsu vastuse andmetele. Kui kasutate vormi manustamiseks SharePointi lehel Microsoft Formsi veebiosa ja otsustate kuvada tulemid lehel, loob SharePoint automaatselt sellele vormile lingi ning igaüks, kellel see on, saab vaadata vastuste kokkuvõtet. Siin on mõned levinumad stsenaariumid, mis võivad ilmneda ja tähtsat teavet iga kohta teadmiseks.

Märkused