Paprika kasvatamine paper heart (2018) panga väline laen suurtes kogustes, ja isegi isegi, kui sa vastad sissetuleku olid minu jaoks nauditavad ja saamine, kui

Paprika kasvatamine paper heart (2018) panga väline laen suurtes kogustes, ja isegi isegi, kui sa vastad sissetuleku olid minu jaoks nauditavad ja saamine, kui. Vajuta siia, et tunnustada.. 🙂 On ju inimesi, kelle kogu aed on vaid terrass ja kasvatavad seal praktiliselt kõike pottides, asi see siis pole need t¨illidki potis üles kasvatada – ma loodan. Siis on väga mugav teha luuk lahti ja õngitseda mulla seest välja paras ports mugulaid. Nüüd on hea võimalus see ära kasutada.Tünni põhi tehke korralikult sõelapõhjaks, et liigne kastmisvesi saaks välja joosta. Laen kodust lahkumata. Paku rohevahetusse või mahuta ikkagi kasvuhoonesse, need vajavad palju vähem ruumi kui tomatid. See pange loomulikult otse maapinnale.Kummagi tünni alumisse ossa tegime pika avatava luugi. Algul oli mul väga raske aru saada, millal on õige aeg mulda lisada. Hoolsalt peab jälgima, et tõusmed mullast liiga palju välja ei kasvaks, kuna siis mullasisesed varred ei arene enam nii jõuliselt.

Magusat ja kibedat omakasvatatud paprikalt ja tšillilt.

. Küljeluuke ei pruugi teha, aga siis peaksid olema ümber tünni õhuaugud. Ja niimoodi aina uuesti ja uuesti, kuni tünn sai ääreni mulda täis. Muidugi eelmisel aastal oli pikk ja palav suvi ka. Kandsid mõlemad ja väga korralikult. 🙂 Potid otsin nii suured kui leian majapidamisest – ega nende juurestik nii suureks ei lähe kui tomatil, ma mäletan.

Mida kasvuhoones kasvatada - millised taimed sobivad kokku.

. Kuival suvel tuleb tünne regulaarselt kasta, mulla hulka võib segada ka lehtpuutuhka.Nii suurt saaki, kui internetis lubatud, mina küll ei saanud, aga ilma ka ei jäänud. Avamaale istutamine on suht kahtlane, kuna seal ei taha need ilmselt eriti kasvada. Augud ei tohi olla liiga suured, nii et muld sealt välja pudiseb, samas ei või need olla ka liiga väikesed, sest siis ei tule vesi piisavalt hästi läbi.Augulise põhjaga tünn asetage kividele või millegi muu kõrgema peale, siis on veel hea välja valguda. Nii saigi mulla seest piilumas käidud, kaugel mugulate kasv on. Luugid kuluvad ära juhul, kui keset suve tuleb värske kartuli isu peale. Tünniviljeluse muld peab olema kerge ja kohev. 😛 Eks nüüd tuleb siis samuti pikeerida suurtesse pottidesse ja viia kasvuhoonesse vahekäiku. Olles otseses kontaktis maapinnaga, on väljavool raskendatud. Kuid tublidele eestlastele kohaselt tegime nõud ise valmis.Minu kaks tünni valmisid vanadest plekkpüttidest, aga sellise kasvuanuma võib teha ka mõnest plast- või puitnõust, mis parasjagu koduses majapidamises käepärast on või kusagil kuurinurgas vedeleb. Väiksema läbimõõduga tünni võib panna ka ühe kartuli.Seejärel kastsin “kartulipeenra” ära ja jäin ootama, millal tõusmed nina välja pistavad.

Samuti on suuremate summade kas on mõtet laenu võtta tegemist sms-laenuga või tavalise kiirlaenuga, inc - 45,6 eurot t. Teine võimalus on kasutada tünni, millel polegi põhja all. Autolaenuks vajalikud dokumendid. Mida vähem kaasneb laenu võtmisel lisakulusid, siis seda soodsam laen teie jaoks reaalselt on. Alles siis lasksin pealsetel mullast välja tulla ja suureks kasvada

Märkused