Peaaegu iga kiirlaenukontor erineb mingil määral, neil on erineva sihtgrupp ja turg, aga samas oleme leidnud ühised nimetajad hõlbustamaks kliendil leidmaks just

Ma tundsin end halvasti ega näinud hea välja.

ADAC Rallye Deutschland 2018 | AUTODOC

. Õige pea on kõigile selge, et Reelika ja Paavo kohtudes lendab alati sädemeid. Ilmselgelt kehtis kutse vaid mulle, mitte Delisale. Nii ei muretse ma sellepärast, et meievahelist pingelist õhkkonda murda. Ühelt poolt nagu väga tõsine ja teisalt vaba ja piirideta. Peab ütlema, et selle põhjus oli ülekaal. Muster on selge ka haridustaseme puhul: EL-i rasvunute osakaal väheneb koos haridustaseme tõusuga. Minevik jõuab järgi aga nii Reelikale kui Paavole. Minge ja lõbutsege.” Merike peaaegu et lükkab mu uksest välja. Kogu see retk on muidugi tema süü, sest mina ise ju ennast kontsertile ei kutsunud. Äkki tahaksin koos temaga tulla. Sinna, kus Paavo juba puude all seisab. Seetõttu otsustasin seda dieeti ise proovida. Ükskõik, mis tüüpi väikelaenu te kaalute, veenduge, et mõistate täielikult, millised on teie kohustused ja mis on laenamise tegelikud kulud. Ma ei teinud sellest vabanemiseks midagi, sest mul oli tekkinud omamoodi apaatia.    Reelika on kolmekümnendates aastates edukas ärinaine, kel töötamine tuleb kindlasti paremini välja kui puhkamine. ,,Ta magab!” noogutan vastuseks Merikese küsivale pilgule, kui teiselt korruselt alla tulen. Peab ütlema, et hea tagasiside ning inimeste näitlikud „enne“ ja „pärast“ pildid kõnetasid mindki. Sadama poole jalutades vaevalt räägime. Keerulisi olukordi tekitab ka naabruses elav Paavo, kel tundub olevat negatiivseid kommentaare kõige kohta.

Lõõtsasvägilased & Metsatöll kutsuvad Viljandi folgile!

. Nüüd on näha, et minu otsus on end mitmekordselt ära tasunud. Pool aastat pärast lahutust koos nelja-aastase tütrega sõbranna juures rannakülas suvitamine on keeruline, sest kisub lahti vanad haavad ja sunnib mõtlema sellele, millega ta elus pole hakkama saanud. Milliseid sündmusi see kaasa toob, seda saad lugeda juba järgmiste nädalate jooksul järjejutust “Ebaõiglane”. Tundub, nagu oleks mehel sama ebamugav, kui mul. Seotud lood:   Paavo heledad pikad püksid ning lühikeste käistega lillede… või palmipuude… no igatahes mingite piltidega särk on kuidagi väga temalikud ehk segadusseajavad. Nüüd, sunnitud rahulikkusega Paavo poole jalutades tunnen ennast ilma lapse kaitsva kilbita veelgi hullemini. Ka registreerumiskulud ei olnud sugugi suured, seepärast otsustasin, et tuleb vähemalt proovida. Ma ei oska sellele nime anda, sest pole ammu midagi sellist tundnud.

30aastaselt kitarrivirtuoosiks ehk Ma oskan „Rongisõitu“ mängida!

. Imelik ärev värin minu sees üha kasvab ja kasvab. Kui kohvikute päevalt saabudes Merikese maja ees peatusime ja Delisa juba autost välja oli jooksnud, ütles Paavo ettevaatlikult, et täna õhtul on sadamas kontsert. See tegi mind juba siis ülimalt ärevaks. Seega kokkuvõtlikult tähendab see, et laenu refinantseerimine on võimalik iga laenukohustuse puhul ning tihtipeale pakub seda võimalust isegi sulle juba tuttav.

Alles nüüd saan aru, kui palju olen päeva jooksul last meid eraldava kilbina kasutanud. Peaaegu iga kiirlaenukontor erineb mingil määral, neil on erineva sihtgrupp ja turg, aga samas oleme leidnud ühised nimetajad hõlbustamaks kliendil leidmaks just. A pandi rahvahääletusele vapside koostatud kiirlaenude võõõrdlus eelnõu vastuvõtmine -peaministri asetäitjaks rahvuskogu, opositsioon boikoteeris valimisi -veebruar-märts.

Märkused