Samuti on sellist laenu lihtne taotleda ning selleks pole isegi kodust vaja lahkuda

Selle nädala soodsaim kiirlaen - kiirlaenud kuni 10000.

. Teda ei võeta isegi käendajaks selle tõttu. Saa siis aru nendest pankadest. Täpsemalt Valitsus: laseme riigieelarve suurde miinusesse, et olla iga eestlasega solidaarselt koos võlgu Valitsus on oma otsuse teinud - kui ikka terve rahvas on võlgu, siis ei saa ka riik kehvem olla. Samuti on sellist laenu lihtne taotleda ning selleks pole isegi kodust vaja lahkuda. „Mida aga saame teha, on see, et võtame riigina samuti kaela suured laenud ja laskume sellega oma kodanikega samale tasemele, kes on sellist üle jõu käivat elu tegelikult juba kaua aega nautinud,“ selgitas Helme. Alimente ei saa kummaltki mehelt. Aga kui asi läks põhikomisjoni, siis tehti otsus, et vaja on lisaks käendajaid ja lisatagatist. Elan elukaaslasega, kes pole laste isa. Laenuperiood 3 kuni 60 kuud. Kuid laenu talle ei anta, sest ta on igal töökohal nii lühikest aega. Lisatagatist pole, käendajaid pole. Eelkomisjonis anti lootust, et ta ikka saab laenu. Valitsuse sõnul tehti see samm selleks ,et olla iga eestlasega solidaarselt koos võlgu. Sageli on kliendi jaoks palju olulisem see, mis on “väikses kirjas”, kui see, mida laenupakkuja rõhutada tahab.

Laenujuhis | Mis on laenu maksepuhkus?

. Minule ütlesid kõik pangad jah kuu tagasi sarnase palga juures. Oleme seni pidanud iga päev näpuga järge ajama eelarves ja elama n-ö peost suhu, kuid nüüd enam mitte,“ märkis rahandusminister.

Põhja-Eesti Hoiu-laenuühistu kuni 100 000€

. Vot nüüd on küll kõik tasakaalus – võlgu on nii kodanikud kui ka riik.

Laenu saamise tingimused |

. Tahtis saada pangast laenu maja taastamiseks. Vabariigi Valitsuse täna tehtud avalduse kohaselt polevat riigil enam viisakas kõrvalt vaadata, kuidas selle kodanikud järjest enam võlasohu vajuvad. Kui läheme põhja, läheme koos solidaarselt põhja,“ lisas ta. Ametlikku elatist ei saa, väike toetus iga kuu vaid. „Kui me vaatame tänavapilti, siis meie rahval läheb ju võlgu elades suurepäraselt – suured pangalaenud on võimaldanud osta suuri autosid, suuri majasid ja üldse elada laia lehe elu,“ sõnas Helme. Aga tal on Soomes ehitusel töötav elukaaslane, kes teenib hästi.

Riik tõttab kodanikele appi „Oma kodanikke me kuidagi otseselt rahaliselt aidata ei saa,“ kommenteeris valitsuse otsust rahandusminister Martin Helme. Vajuta siia, et tunnustada. Riik laseb püksirihma lõdvaks „Riik on samal ajal elanud üsna kasinalt, ma ütleks, et ikka üsna kasinalt

Märkused