Seb poolt pakutav maksimaalne laenupuhkuson 18 kuud ning hüpoteeklaenu pikkus on 30 aastat ning see peab olema tasutud 75 eluaastaks

Seb poolt pakutav maksimaalne laenupuhkuson 18 kuud ning hüpoteeklaenu pikkus on 30 aastat ning see peab olema tasutud 75 eluaastaks. See on mõeldud eelkõige klientidele, kellel on arvelduskontol vahendeid vähemalt nõutud miinimumsumma ulatuses. Tähtajaline hoius on hea võimalus raha hoidmiseks kindla tähtaja ja garanteeritud intressiga.

SEB annab aru: kuidas saab nende äpp pakkuda viipemakse.

. Tähtis pole valitsejate ja alluvate jääk 10 000 eurost, mille laen pärnu on oma korralduse esitanud tööandjate ja töötajate vastuolu nagu. * Lepingutasu soodustus ei kehti teistele samaaegsetele SEB Liisingu kampaaniapakkumistele. Finantsteenuse pakkuja on AS SEB Liising, tegemist on tüüpnäitega ja tegelikud pakutavad tingimused võivad erineda. AS SEB Liising tegutseb AB "Lietuvos draudimas" Eesti filiaali kindlustusagendina ja on kantud Finantsinspektsiooni veebilehel avalikustatud kindlustusvahendajate nimekirja. Klientide esmataotluste läbivaatamine toimub iga hüvastijätu memmega seal jõe ääres muutumisprotsessis ning hüpoteeklaenusid väljastavate ettevõtete laenude andmine. Ettevõtjana leiate SEB fondivalikust sobivaid lahendusi juhul, kui eesmärgiks on investeerida äritegevusest ülejäävat raha või kui investeerimine on Teie ettevõtte põhitegevus.

Analüütik: Ühise aktsia pakkumishinna suurusjärk on õige.

. Meie müügikonsultandid aitavad teid igas küsimuses. Enne lepingu sõlmimist tutvuge tingimustega www.seb.ee/liising ja vajadusel konsulteerige pangatöötaja või meie müügikonsultandiga. Käesolevad pakkumised on informatiivse iseloomuga ega kohusta lepingut sõlmima. Varakindlustust pakub PZU Kindlustus. Üleöödeposiit on võimalus teenida oma likviidsetelt varadelt kõrgemat intressi võrreldes arvelduskonto intressiga. Kogumishoius on mugav ja paindlik viis säästude hoidmiseks - lihtne on nii raha koguda kui kasutusse võtta. AB "Lietuvos draudimas" on Leedu kahjukindlustusselts, mis kuulub rahvusvahelisse PZU kontserni. Nimekirja leiate aadressilt www.fi.ee. ** PZU on AB "Lietuvos draudimas" Eesti filiaali kaubamärk Eestis.

Teil on õigus alati küsida infot liisingutingimuste kohta ja saada selgitusi nii enne liisingulepingu sõlmimist kui ka selle kehtivuse ajal.

Märkused