Seda enam, et kiirlaenufirmade küsitavad intressid võivad küündida aastas lausa mitmesaja protsendini

Eestlaste laenu hoiuühistu torontos.

Hedvig Hansoni noorusaja kogemused kasvatasid: harjusin.

. Seda peamiselt intresside ja laenu haldustasude kulult ning laenuperioodi pikendades. See kõik polekski nii hull, kui mu elukaaslane poleks temaga eriti lähedane, aga on, ehk me käime vähemalt kord nädalas seal külas ja kõik algab alati otsast peale.

Masenduses noor naine: ämmale külla minnes pettub ta minus.

. Käenduslepingu saavad käendajad sõlmida ka ilma laenutaotlejata, kuid nad peavad teadma taotleja õppelaenu lepingu numbrit ja isikukoodi. Meil on imeline suhe ja muidugi oleme arutanud, et kunagi tahaks ka lapsi, aga heal juhul ehk kuskil viie aasta pärast, kindlasti mitte varem. Mõned valisid osakoormusega töö. Oleme mõlemad sellise otsusega vägagi nõus ja tahame praegu pühenduda tööle ning reisimisele, teineteisele. Küll aga olen ma kõik need kolm aastat, kui elukaaslase emal külas oleme käinud, lakkamatult kuulnud imestusi, et miks ma ikka veel rase pole. Elasin magistriõpingute ajal paar aastat Saksamaal, kus emad olid lastega tavaliselt väga pikalt kodus ja hiljem ei läinudki teismeeas laste kõrvalt enam tööle. Seotud lood:     Ma olen sellest kõigest nii stressis ja ma ei tea, kuidas talle selgeks teha, et ta võiks minu piinamise lõpetada ja rohkem oma lapselastele pühenduda ja mitte nende üle vinguda.

- Koroonaviiruse vastu puudub nii vaktsiin kui ka ravim

. aastates või enne emaks saamist on Eesti naistel sisse­tulekute kõrghetk, samal ajal kui Kesk-Euroopas saabub see üldjuhul vahetult enne pensionile jäämist. Minu meelest on see väga vale lähenemine, sest see näitab, nagu me siin kogu hingest üritaksime last saada, aga see pole nii! Ma lausa keen sisemiselt vihast, kui me seal külas käime. Ämm võiks siis ju nendest lapselastest rõõmu tunda, aga tagaselja räägib ikka, kui kasvatamatud need jõmpsikad on. Seda enam, et kiirlaenufirmade küsitavad intressid võivad küündida aastas lausa mitmesaja protsendini. Ma ei suuda enam nii, et iga kord, kui me sinna külla läheme, on ämm minus nii pettunud. Lepingutasu: enamasti alates 1% laenusummalt. Seda enam, et kiirlaenufirmade küsitavad intressid võivad küündida aastas lausa mitmesaja protsendini.

Märkused