See ei kõla küll erilisena, ent teinekord võibki sul olla vaja just 100 eurot ning selle asemel, et appi tuleks kiirlaen, võid kasutada hoopis säästetud raha

Arst ei näinud uh emakas midagi,vaid kollaskeha. Sellest, et Merilin Mälk, jäi finaalist välja, oli isegi hea meel – tema ei suutnud ju eesti keeles laulda.“Teisalt juhib Pihlamägi tähelepanu, et seekord oli „Eesti laulu“ laval koguni kaks abiturienti, Tuisk ja Mälk: „See võibki olla keskkooli lauluvõistlus. Hääletamise üldtulemused on kahanenud ja see on nukker.“.

. Sest kui jaole ei saa,võib munajuha lõhkeda. „Stoorid, mida Lääne ajakirjandus oma lauludele ja lauljatele taha lükkab, on ju enne valmis mõeldud,“ kõneleb ta. Tahtsin lihtsalt kogemusi kuulda,et gaasivalu pole iseloomulik valu emakavälisele. Räägib veel ise, et kogu aeg on Violinaga liikumistrennid – no mida kurat sa liigud üks samm vasakule ja kaks paremale! Ta esines nii puiselt ja kohmetult, valvenaeratus näol. See on väga tähtis.“Kui säherdused stoorid oleks praegu „Eesti laulu“ jõuliselt saatnud, olnuks ehk hääletajaidki rohkem.

Estonian rap - Noizmakaz ft Kozy, Põhjamaade - Ära löö last

. Ega see pea Eurovisionile minema, aga seda on mõnus kaasa ümiseda.“Pihlamägi tõdeb, et tänavuse „Eesti laulu“ kõvim tegija on Karl-Ander Reismann, kes on kirjutanud lood Ingerile, Stefanile, Shirale ja Rasmus Rändveele.. Midagi pole teha, Tuisu laul käib kahjuks eelmise aasta Eurovisioni võiduloo jälgedes. „Aga mis seal salata, tegelikult meeldib rahvale Traffic ka – nendel on loogiliselt üles ehitatud lugu ning see mõjub hästi. Ma hetkekski ei kahtleks,kui rasedustest poleks pos olnud. „Selle aasta hääletus oli masendavalt tagasihoidlik,“ sõnab Pihlamägi. Vajuta siia, et tunnustada. Eile oli päris hull \”hoog\” aga sain lõpuks wc gaase välja ja läks kohe paremaks ja täna oli ka korra. Ja ma ei aja seda valu segamini emakavälise rasedusega. See ei kõla küll hästi, sest nii noorel inimesel on vähe lavakogemusi, aga nii see on.

Kas see on vägistamine? - Perekooli Foorum

. Verd tuli ka, seda oli igat värvi, nii pruunikat, kui ka värsket punast sekka. „Praegu on ta lihtsalt kena noor inimene, aga on ju näha, et ei ole ta laulja ega midagi. Küll on aga ta see, kes igale poole laulma trügib. „See on enneolematu! Mind vapustab, kui täpselt on need neli lugu doseeritud – tema valem toimib! Loogika näitab, et superfinaali võib jõuda neist lugudest üks, mitte kaks, aga väidan kindlalt, et selle „Eesti laulu“ võitja on Reismann. Olen reisil väismaal ja arstile tormaks tõesti viimases hädas. See oli ette arvata, sest nad eristuvad teistest. Edu sulle.loodan kõige paremat! „Need kaks poissi, kes saavad superfinaali, on ilmselt Uku Suviste ja Jaagup Tuisk.

Kõik tahavad ju kohe teada, mis on laulu ja esitaja stoori – kasvõi sellest, kuidas see laulsündis. See ei kõla küll erilisena, ent teinekord võibki sul olla vaja just 100 eurot ning selle asemel, et appi tuleks kiirlaen, võid kasutada hoopis säästetud raha. Suviste laulus on seda teist mõõdet, mis puudub Tuisu laulus. Selline kõhukinnisuse tunne oli ka aga tegelikult see oli tingitud ilmselt pigem vere valgumisest kõhuõõnde ja midagi oli sealt seest paistes ja surus jämesoolele. Kui ultrahelis käisin,siis arst ei näinud emakas üldse mitte midagi.vaid ta nägi,et munajuhas on rasedus. Nii,et ruttu rutti erakoralisse või kui valu suur kutsu kiirabi. Ehkki üksikud suuremahulised laenuprojektid moodustasid ka aprilli tehingutes küllaltki suure osa, on laenumahu kasv muutunud varasemaga võrreldes laiapõhjalis. Muidugi nii ja naa võib olla,lihtsalt mul teist päeva juba see \”olek\”. Selliseid gaasivalusid on mul elus paar korda veel esinenud,kus süda läheb lausa pahaks ja keha üleni higiseks jne.

see või ta (tema)

. See on võrreldes eelmise aastaga tugev tagasilöök. JA kõndides väga tugevalt survestas. „Seda pole kunagi „Eurolaulus“ ega „Eesti laulus“ olnud, et finaalis on neli lugu ühelt heliloojalt,“ tunnustab Pihlamägi. „Asjad ei käi nii, et hakkame alles siis mõtlema, kui lugu võidab. Soovitan kohe kiirabisse minna.Uhs on näha kui munajuhas on rasedus. Samas hoian pöialt, et kõik oleks siiski korras. Selg ei valuta ja pidevalt ei valuta üldse midagi. Suviste laulus on seda, mida Filipp Kirkorov kõikides omaprodutseeritud lugudes on teinud – lisanud sinna suurt slaavi hinge. See ilmselt toob slaavide poolt tugevamaid hääli.“Arvestades, et Suviste on osalenud ka Venemaa laulukonkursil ning sellega tuntust kogunud, on tema võimalus korralik häältesaak koguda suurem kui Tuisul. Et lavale minnes oleks esitajal stoori taga. Kõht nagu hirmus kõva küll ei olnud, lihtsalt alakõht valutas nii tugevalt, et kiirgas selga ja isegi jalga. Mina seda gaasivaluga ei võrdleks, pigem nagu hästi tugev menstruatsioonivalu vmt aga valutunnetus on inimeseti erinev. See ei kõla küll erilisena, ent teinekord võibki sul olla vaja just 100 eurot ning selle asemel, et appi tuleks kiirlaen, võid kasutada hoopis säästetud raha. Minu eilne valu oli maks tunnike,on küll tugev surve pärakule,aga vaid see hetk kui gaasi väljutan vms. Ma arvan, et sa võiksid siiski kiiresti uuesti arstile pöörduda, sest see on ikkagi tõsine asi. „Modellisaates oli ta väga kihvt,“ muheleb Pihlamägi

Märkused