See oleks sama, et kui laenu intressimäärad sõi tarvitaja pulbrit kümnest

Käisin pool linna läbi, oleks kohanud ühtki tuttavat inimest. Selleks et = selleks, et müüa, tuleb pakkuda. "Ausalt öeldes arvan, et mu kiirus oli mõlemas Silverstone'i sõidus sama.. – Jooksime võidu, lõpuks olid kõik higised. See aga lubas Charles'il oma tõusu jätkata. Kui rõhutatakse põhjust, otstarvet vms, siis paigutatakse sõnad sellepärast, selleks vms pealausesse ning koma sidesõna vms ette. kohalt, kuid langes pärast esimeses kurvis tehtud piruetti viimaseks. Siis kui = siis, kui oli vaja, ei osanud tema kaasa mängida.

INTERVJUU aasta meessaatejuhi Karl-Erik Taukariga!

. Nii et -püsiühendites võib koma üldse panemata jätta, nt Sööme vats rebeneb. Ent nagu teatati, ei võinud ešelon veel selleks ajaks Tamsallu jõuda. "Me rääkisime sellest hommikul, et pole mõtet peatuda, kui me teame, et jääme selle tõttu liiklusesse kinni - ja just seda me tegimegi. Tartu huvi on, et meie mõtted ja võimed pealinna ära paistaksid, pealinna vaim tuleks Tartusse. Sidendiga seotud erijuhtumeid: Sellepärast et, selleks et, selle asemel et, eeldusel et, nii et; siis kui, enne kui, juhul kui, nii palju kui, samal ajal kui jms puhul on koma asend kõikuv. Vrd See on ikka nii, ükskõik mis ka ei juhtuks. Te pole veel eestis võtnud kinnisvaraga tagatisel laenu, sest selliste laenude taotlemise protsess tundub teile veelgi keerulisem. Annan endast parima ja säilitan järgmist nädalat oodates rahu, nii palju kui see on võimalik," lisas Vettel, kes sõidu ajal oli raadiosides tiimile teatanud: "Te teate, et keerasite käki kokku!"Esse rádio em questão sobre a reclamação do Vettel. Kui aga väljendab seisundit, kuuludes pealause öeldise juurde, eraldatakse ta siduvast sõnast komaga.

#40 Ahto Lobjakas ja Varro Vooglaid, "Hüperliberalismi apokalüptiline tupik"

. Muidu on koma ühendsidendi ees. Tunne oli veidi parem kui eelmisel nädalal, aga esitus oli sama. Nt Ükski autor ei saa hiilata ülearuse enesekriitika võimega, ta juhtumisi kriitik on. Pealausele eelneva kõrvallause algul on ükskõik, kas ühendi osade vahele koma panna või mitte. Vetteli tiimikaaslane Charles Leclerc lõpetas neljandal kohal.

Õpetaja vihjed kojujätmise kohta on häirivad: kui kaua.

. Ma ei arva, et midagi paremaks läks. Isegi kui, olgugi et, ainult et, vaevalt et, peaasi et, ilma et, mitte et kuuluvad sidendina kokku ning sidesõna ja ette koma ei panda. See oleks sama, et kui laenu intressimäärad sõi tarvitaja pulbrit kümnest. Panime alla kõvad rehvid, millega tegime vaid kümme ringi. Pärast sõitu ütles Vettel, et tiim käivitas sõidu ajal hoopis teistsugust boksistrateegia, kui enne starti kokku oli lepitud. Kui koma on järel, väljendatakse tegevusviisi, kui ees, siis tegevuse tagajärge. Me armastame öelda väga õelalt teiste kohta, arvestamata et ka sõna võib tappa; Ka kõrvuti asetsevate sidesõnade vahele ei panda koma, nt Tuleks tõrelda, ta on nii tundlik, siis piisab ehk märkusest.

Zenfone 7 Pro: mis oleks, kui sama kaamera teenindaks.

. Me kutsusime ta ilmselt paar ringi liiga vara sisse, mistõttu kaotasime ühe koha Räikkönenile. Kiirus oli sama ja see tekitab küsimusi, aga ma ei saa selles suhtes palju teha. Sellel polnud mingit mõtet," rääkis Vettel Sky Sports'ile. Enne kui = enne, kui lõplikult otsustad, loe läbi meie valimislubadused. See polnud just parim, mis me täna teha oleks saanud." Vettel ütles ka eelmise Suurbritannia GP järel, et ei tunne end autos mugavalt ning eilsel Aastapäeva GP-l polnud ta ringiajad samuti kiita. Portugal pole teab mis korvpallikants, tuleb välisvõit alati raskelt. Arvan, et see oli kokkuvõttes õige otsus ning me ei teinud sellega Sebastianile liiga." "Ta tegi oma sõidule karuteene juba stardis ning ma arvan, et just see oli võti, mitte strateegiavalik," lisas Binotto. Ükskõik mis, ükskõik kuhu jms tähenduses ‘mis tahes’, ‘kuhu tahes’ jne kuuluvad kokku ning siduvate sõnade , jm ette koma ei panda. Koma kasutusest puhul oleneb koguni lause sisu. Võtke ette mida tahes, ta ei kannataks. taustaks sobiks mingi muusika, nagu nendes Hollywoodi märulifilmides põnevate kohtade peal on.

Ühendsidendi taoliselt kuuluvad sageli kokku ega vaja vahekoma ka arvestades et ja arvestamata et.

Märkused