See oli sms laen 15 min üle ootuste

SMS-laen – Vikipeedia

. aastal laenu saamiseks tuleb läbida isikutuvastus – protsess, mis ei kuulunud vanade SMS-laenude juurde. See oli sms laen 15 min üle ootuste. Varasemalt tuli laenu saamiseks otseses mõttes saata lihtsalt lühike sõnum.Karmimate reeglite tõttu otsustasidki paljud laenuandjad muuta oma teenuseid ning eemaldasid SMS-laenu kui sellise. Aastate eest levinud nö “piiks-piiks ja raha tuleb” süsteemi enam ei eksisteeri.Selleks, et saaksid võtta SMS-i teel laenu, peab sul juba olemas olema avatud laenukonto ehk krediidikonto. Pea meeles laenata vastutustundlikult – tegemist on siiski olulise finantskohustusega. Sõltuvalt su sissetuleku suurusest väljastatakse ka laenusumma. Mõningad laenufirmad pakuvad ka identifitseerimist ja lepingu allkirjastamist ID-kaardiga või mobiilse ID-ga. Ära võta sms laenu, kui sa ei ole kindel, et suudad laenu nii kiiresti tagasi maksta. Kõrge laenuintress tuleneb lühikesest laenuperioodist ja faktist, et laenul ei ole mingit tagatist.

Laenud internetist kiirelt | Vali välja sobiv laen

. Seejärel on võimalik lihtsalt kasutada sms-i funktsiooni, et kiiremini oma laenulimiiti taotleda.

| Laenud - kiirlaenud | Laen 10000

. Teise trendina võib märgata seda, et kui veel mõni aasta tagasi pakkusid esmakordsel laenamisel 0% intressimäära vaid mõned üksikud laenuandjad, siis tänaseks on. See tähendab, et sa pead oma isikut tuvastama laenupakkuja kontoris või laenufirmaga koostööd tegevas Eesti Posti postkontoris. Unusta ära need kultuslikud lood sellest, kuidas kellegi telefon varastati ära ja saadeti võõra isikukoodi alt laenutaotluseid.Selliseid asju enam teha ei saa – SMS-laenu taotlemine tänapäeval on täiesti turvaline. See ei ole sõnakõlks – mõtle otsus tõsiselt läbi ja räägi kasvõi võlanõustajaga, et veenduda oma laenuotsuse mõistlikkuses.Võrdle laene. SMS-laenud võivad küll pealtnäha olla väga sarnased, kuid isegi paari protsendi suurune intressierinevus tähendab üsna suurt erinevust sinu rahakotile. See oli sms laen 15 min üle ootuste. Ole aga valmis külastama postkontorit või laenukontorit.Kuna sms laen käib nüüd käsikäes krediidikontoga, on ka väga oluline see, milline on su sissetulek.

. aastal ei ole enam võimalik saada laenu AINULT telefoni teel, vaid läbida tuleb ka mitu muud etappi enne, kui laenuraha kohale jõuab.SMS-laen on teinud kardinaalse pöörde. Kõik oleneb suuresti ka sinu maksevõimekusest

Märkused