Selle aasta esimese viie kuuga said ettevõtted eestis tegutsevatelt pankadelt 28 protsenti rohkem pikaajalisi laene kui eelmisel aastal samal ajal vahendas

Kohe algul tuli väga palju tellimusi. Selle aasta esimese viie kuuga said ettevõtted eestis tegutsevatelt pankadelt 28 protsenti rohkem pikaajalisi laene kui eelmisel aastal samal ajal vahendas. Selle aasta esimese viie kuuga said ettevõtted eestis tegutsevatelt pankadelt 28 protsenti rohkem pikaajalisi laene kui eelmisel aastal samal ajal vahendas. aastal võime selle kurva statistilise näitaja ületada juba poole aastaga," ütles justiitsminister Raivo Aeg. “Mis puudutab maastureid, siis terves maailmas on trend, et need muutuvad järjest populaarsemaks,” lisab Kreek.

"Eriolukord ei kasvatanud küberkelmuste arvu, nagu selle alguses kardeti, mis on peamiselt müügiportaalides toimuvad pettused ja muu selline. Märtsi keskpaigast maini registreeriti lausa poole vähem kelmusi ja arvutikelmusi kui aasta varem samal ajal" ütles Aeg.. Kliente on nii kaubandus-, finants-, õigusabi-, transpordi- kui ka ehitus- ja kinnisvarasektorist,” märgib United Motorsi Tallinna esinduse juht Toomas Pärna.

Kerguse, rõõmu ja hiilguse retriit ja AccessFoundation maagilisel Bali saarel 15-31.05.2020

. aasta tulemusi.”Ka Hansa Liisingu esimese kvartali uute autode müügiandmed näitavad maastiku- ja sportautode ning luksusautode osakaalu hüppelist kasvu. "Võrreldes mullusega on tapmiste arv kasvanud enam kui kaks korda. "Peamiselt oli tapmiste puhul tegemist olmetülidega, mis olid tekkinud ühise alkoholitarvitamise käigus," lisas Aeg. Nii aasta viie kuu kui ka eriolukorra vaates kasvas oluliselt joobes juhtimiste arv. "Seda saab selgitada sellega, et inimesed andsid ise politseile joobes juhtidest enam teada," rääkis Aeg. "Tapmiste arv ei sisalda juuni andmeid, sh Lihulas toimunud tulistamist.

Eestlane eelistab kallist maasturit väikeautole - Eesti.

. "Küll on aga veidi enam registreeritud tõsisema mõjuga arvutisüsteemide vastaseid kuritegusid, mis võivad halvata terve ettevõtte tegevuse ja on selles mõttes ohtlikumad," lisas minister.

Air Baltic sai viie kuuga 13 miljonit latti kahjumit.

. Rohkem on Hansa Liisingu andmetel kallimaid automarke registreeritud ettevõtete nimele, vähem erasõidukitena. Paljud lääneriigid ja kahtlased vahendajad väikelaen ulatuvat mõtteviisi ja selles peituvad jõudu, kuid ei pidanud au väikelaen de larticle 48. "Samas on eriolukorra mõju teatud kuritegude puhul veel vara hinnata, sest selle mõju võib jõuda kohale hiljem," rõhutas Aeg. “Üheselt on ostjaid raske määratleda.

Märkused