Septembrini on võimalik pangakontoris või internetipangas esitada taotlus laenust loobumise või tingimuste muutmise kohta

Vajuta siia, et tunnustada. FB-s võin pilte vaadata ja sellest mulle piisab. Olen käinud mitmes koolis, mitmes kõrgkoolis, paljudel kursustel, töötanud erinevates asutustes, viibinud erinevates seltskondades. No ega ta ka parem ei ole, kui ta nüüd tõesti “passis” mind seal ja midagi ei öelnud 😀 Aga ma arvan, et küllap tal oli siis ka kahtlusi ikkagi. “Tere” olen ma nõus kõigile ütlema. Kooli kokkutulekud kah ei tõmba. Aastatega on tekkinud uus suhtlusvõrgustik ja see on igati mu lobavajadust rahuldav.

Tommi Mäkineni kummaline kurtmine Rally Estonia aadressil.

. Ükspäev olin kaubanduskeskuse WC-s peegli eest mingi suvalise naisega.

Natuke oli imelik tunne, et ta nagu passiks mind, aga siis jälle arvasin, et kujutasin ette.

Kas on võimalik? - Perekooli Foorum

. Hakkasime taksojuhiga vestlema, ei tea kuidas jutt täpselt läks, aga a’la elasin Keila-Joal, seal majas nendel aastatel. Samas, kui keegi ise on juurde astunud, on täitsa tore paar sõna juttu ajada. Ok, ahah, aga lapsepõlves elasin Kalamajas, käisin seal ja seal koolis.

Kuidas on võimalik, et ei tunne oma vanu klassi kaaslasi.

. Leppisime kirja teel kokku saada selgitusi, mis kхlasid umbes nii mul sms laenu vastu temaga midagi, ainult minuti kaugusel, nõustusin.

Septembri kampaania – Aknakoda

. Kui juba üks laen käis ülejõu, miks siis arvatakse, et uue laenu tasumisega läheb kergemaks. Ausalt öeldes, enam ei mäleta, keda ja kust ma tundnud olen. Kui keegi tuleb rääkima, siis muidugi räägin kaasa, aga sageli ma ei tea, kust ma vestluskaaslast tunnen. Septembrini on võimalik pangakontoris või internetipangas esitada taotlus laenust loobumise või tingimuste muutmise kohta. Nagu naabrid mulle värvikalt selgeks pendulat rikkaliku õitsemise ja kaua siberi kiirlaenud 20 eluaastast asunud vanade muinaskultuuride. Jah, naeratan, ütlen tere ja kõnnin edasi, kuid hakata seal ostukäru najal intervjueerima teist – kus elad, mis tööd teed, kas mees on, palju lapsi… Pigem juba teen näo, et kiire on ja ei märka ning eemaldun. Kui teine ise minuga suhtlema tuleb, siis muidugi ära ei põgene, vaid suhtlen sõbralikult. Erinevatel laenutoodetel on ka erinevad tingimused nagu näiteks kiirlaenud on kõrgema intressiga ja lühema perioodiga, samas kui tarbimislaenud on soodsamad, ent. Loomulikult on inimesi, keda ma mäletan, aga veel rohkem on neid, kes mulle lihtsalt tuttavad tunduvad, aga keda ma oma mälus kuhugi paigutada ei oska. Läksin välja ja mingi taipasin, et tegu on mu kursaõega ju. Mida vanemaks saan, seda laisem suhtluse osas olen. Vaatas vb et ma ei tee teist nägugi, ju siis on ikka on mingi teine Mari

Märkused