Sul on edaspidi raske kortereid üürida, saada uusi laene jne

Sul on edaspidi raske kortereid üürida, saada uusi laene jne. Seotud lood:     Kasuta kogumisrakendust. Ava kogumiskonto ja kanna iga kuu alguses sellele mingi summa, teades, et sa ei või seda kasutada.

Mis TEGELIKULT juhtub, kui sul on puuk? - Anne & Stiil.

. Lihtne on aeg-ajalt mõelda, et „ah, ma ei raiska sel nädalal üldse raha“, aga see on võimatu eesmärk, sest kui sa just kusagil metsas onnis ei ela, pead raha kulutama, et hakkama saada. Hulk mobiilirakendusi koguvad raha automaatselt sinu eest. Need analüüsivad, kui palju sa iga nädal kulutad, kannavad kogumiskontole selle summa, mida sa nende arvates endale lubada saad või ümaravad väljaminekud naela/euro/dollarini ja kannavad jäägi üle.

Kogumiskontol makstakse intresse, nii et teise arve avamise vaev saab tasutud. Sa ei pane säästmist tähelegi, sest summad on nii väikesed, aga need hakkavad kogunema ja tavaliselt saab raha vajadusel ka kohe tagasi kanda. Paljud meist käivad poes - kas internetis või päriselt - siis, kui on igav, stress või miski teeb muret. Paljudes supermarketites on olemas aparaadid, mis loevad münte ja annavad väikese vahendustasu eest paberraha vastu.

Kiire, kiire, kiire… Miks meil alati nii kiire on ja.

.

Töö, raha & aeg - Alkeemia

. Kui sul on võlgu ja sa ei suuda iga kuu lõpuks nulli jääda või üldse raha säästa, võib olukorra muutmine tunduda ületamatu eesmärgina. aasta juuniküüditamine oli inimsusevastane kuritegu, mille panid NSVL julgeolekujõud toime Baltikumis ja endises Bessaraabias “nõukogudevastastest elementidest” vabanemiseks. Kiirautolaen pakub 30-minutiga või kiiremini auto tagatisel laenu. Enamik Siberisse asumisele saadetuist olid naised ja lapsed, kelle isad ja abikaasad vangistati. Selle rongi meeste vagunid eraldati Petseris ja Pihkvas.  Algul sõitsid A- ja B-vagunid ühes ešelonis, mõne aja pärast haagiti aga esimesed lahti ja saadeti otse sunnitöölaagritesse. Nendest naistest ja lastest suri külma, nälja ja raske töö tagajärjel iga teine. Siinkohal võib väga tõhusaks osutuda väga väikeste sammudega alustamine, üritamata kõike korraga muuta. Sul on edaspidi raske kortereid üürida, saada uusi laene jne. Ava endale eraldi kogumiskonto. Või kui sul jääb enne palgapäeva raha alles - ükskõik, kui väike summa –, kanna see kogumiskontole.

Viis ohumärki, et trenn teeb sulle liiga - Tervis.

. Kui sa neid kogud, võid need mingil hetkel panka viia ja lasta oma arvele kanda. Või kui oleme õnnelikud ja tahame tähistada ning meil on kalduvus kulutada rohkem, kui tohiks. aastal  peatusid paljude eesti haritumate ja jõukamate perede uste ees veoautod vene sõdurite ja kohalike küüditajatega. Laenud 2000 eurot. See võib tunduda vanamoeline, aga enamikul inimestel on kodus münte. Teekonnal läbi Eesti visati vagunitest välja palju kirju lähedastele, inimesed seisid vaikides raudtee ääres ja nutsid. Rakverest väljumisel kõlas arreteeritud meeste vagunist võimas laul „Mehe meel”. See tundub ilmselge, aga kui sul on raha praegusel arvelduskontol, kipud seda kergemini kulutama

Märkused