Sularahas väljastatakse kiirlaene isegi kuni 1000 eurot ning tähtajaga kuni 1 aasta

Sularahas laenates tuleb summa ka samamoodi tagasi maksta sularahas, mis tähendab, et tuleks laenusumma viia kas laenuandja kontorisse või saata samamoodi Omniva abil. Võttes laenu sularahas ei jää arvelduskontole laenu võtmisest ühtegi jälge, mis tähendab, et kui soovid võtta peatselt pangast laenu, ei ole pangakontol kiirlaenudest jälge. Sularahas väljastatakse kiirlaene isegi kuni 1000 eurot ning tähtajaga kuni 1 aasta. Tavaliselt väljastatakse sularahalaen Omniva postkontoris rahakaardi näol. Peaaegu kõik pandimajad majandavad üksnes sularahaga, seega on ka enamus sealt saadud laene sularahalaenud. Sularahalaenude eelistamiseks on mitmeid põhjuseid, ent peamine asjaolu on diskreetsus. Sularahas laenamine on hea valik ka siis, kui pangakontodega on probleeme – näiteks ei ole laenusoovi hetkel pangakonto aktiivne või ei saa ühel või teisel põhjusel arvelduskontot kasutada.. Neist esimene meetod on küll kõige levinum ning peaaegu kõik tarbimislaenud ja väikelaenud väljastatakse ainult arvelduskontole, ent on ka laenuandjaid, kes annavad väiksemate summadega kiirlaene sularahas. Seetõttu tasuks sularahalaenu võtmist kaaluda põhjalikult ning otsustada selle kasuks siis, kui ei ole kas võimalik kasutada pangakontot või kui on soov jääda laenu võtmisega diskreetseks. Riigilõivu võtja kontrollib kviitungil esitatud andmete õigsust ning veendub, et antud kviitungit ei ole esitatud koos varasema taotlusega erineva toimingu tegemiseks. Laene väljastatakse kahel viisil: kas isiklikule pangakontole või sularahas. Lisaks tavalistele kiirlaenudele, mida saab taotleda interneti teel, on võimalik sularahas laenu saada ka pandimajadest. Kuigi tegemist ei ole traditsioonilises võtmes laenuandjatega, on pandimajadest saadud raha siiski sisuliselt laen, mis tuleb vara tagasi saamiseks ära maksta.

Kiirlaenud internetist ilma sissetulekuta ja tagatiseta.

. Selline diskreetsus võib tulla kasuks alati, kui sul on vaja taotleda erinevaid finantstooteid, olgu nendeks kas või järelmaksud.

Sularahaga arveldamise tingimused - BASE Metal OÜ

. Riigilõivu võtja jätab toimingu dokumentide juurde kviitungi või selle koopia või kirjutab kviitungi numbri, kuupäeva ja tasutud summa kliendi taotlusele, kinnitades andmeid oma allkirjaga. Seejuures on oluline arvestada, et sularahakandega kaasnevad teenuse lisatasud, mis on kehtestatud Omniva poolt, seega võib sularahas laenamine olla pisut kulukam kui tavaline laen. Märkel kajastatakse toimingu number, kuupäev, toimingu eest võetava lõivu summa ja toimingu tegija nimi.

. Sularaha väljasta

.

Laenusumma kuni 7 000€. Misiganes põhjuseks ka ei ole, sularahas laenamine on sama mugav, kui teised laenu väljastamise viisid.

Laenud sularahas 2020 (Kiirlaen, väikelaen, tarbimislaen) Sularaha.

. Sularahalaenu puhul tuleb meeles pidada, et laenusumma tuleb samamoodi õigeaegselt tagastada ning kuna seda saab teha üksnes sularahas, võib see olla pisut tülikam kui tavalise laenu puhul, mida saab tagasi maksta vaid paari nupuvajutusega. Riigilõivu võtja teeb riigilõivu laekumise kontrollimisel märke selle kohta, millise toimingu eest riigilõiv on tasutud. Kui taotlusele oli lisatud riigilõivu tasumist tõendav dokument, tagastatakse see koos otsusega.  Tagastamise otsuse alusel teeb lõivu võtnud asutuses selleks volitatud isik riigilõivu tagasikande Riigikassas avatud vastavalt riigilõivude kontolt. Üldised tingimused on kõik samad, mis tavaliste laenude puhul – ainus erinevus on laenusumma kättesaamise viis

Märkused