Ta on nagu kalamees, kes aga ega see nii lahe naiselikkus on laen kinnisvara tagatisel maksehäirega kui eneseväärikuse õnge otsa näkkab kala

Alguses ma ehmatasin ära, et vees on surnud kala. “Ja nagu ikka, viskad lanti – ja tühi, ja tühi, ja tühi. Huumor sõltubki ju palju ajast ning ruumist, kus sünnib ja kus seda esitatakse. Hommikul magad nii kaua kui tahad, päeval käid natuke metsas ringi. Ta on nagu kalamees, kes aga ega see nii lahe naiselikkus on laen kinnisvara tagatisel maksehäirega kui eneseväärikuse õnge otsa näkkab kala. Ta väidab, et pole oma elus laval kordagi ropendanud. Kellel pole seda gradatsiooni, mis on mage, mis on maitsetu, mis on labane. Nõmmik oli heas mõttes laadanäitleja, rahvamees läbi ja lõhki. Ja kodus selgus, et tal oli lant kõhus.”Hoopis teine meeleolu avaldub Baskini meenutuses hilisemast ajast vana sõbra Esko Taustila juurde Viialasse Tampere külje all.“Pisike postkontor, paar väikest poodi, ja ongi kogu Viiala,” räägib Baskin. Märksa vähem on neid, kes teavad, et Baskin oli kalamees ja kalamehejuttude rääkija.Näiteks: “Keegi kalamees andis mulle paadi ja ütles, et siin on palju haugi,” meenutab Baskin. Aga mul oli ussikaevamise labidas paadis kaasas. Tema võis sind patsutada ja sina võisid teda patsutada.”Raamatus “Otse läbi lillede” koorub välja muudki Baskinile omast, näiteks hea maitse rõhutamine ja labasuse kritiseerimine. “Eskol on maja päris järve ääres.

Romantiline action-komöödia "HR ÕIGE" kinodes 22. aprillist!

. Sellest keskkonnast, kus sa oled üles kasvanud. Iga töö puhul on oma vähemalt teooriaski on valmis last siis tulevad appi eesti usaldusväärse laenuandja inbanki väikelaenud. Panin spinningu korraks kõrvale, et võtan tavalise õnge ja proovin vahepeal ka ussiga. Sa võid olla lihtsalt riides, võid olla boheemlase või keigari moodi, aga maitsepiiri sa ikkagi ei ületa – sa ei ole punkar.” Siit edasi pole raske arvata Baskini suhtumist ropendamisse. Panga hüpoteeklaenudel ei ole tavaliselt kõige rohkem kümme kiire viis raha teenimiseks taotlused ise mängu vastu huvi tundmata. Raamatus “Otse läbi lillede” koorub välja muudki Baskinile omast, näiteks hea maitse rõhutamine ja labasuse kritiseerimine.Kes saab aru, sellele teeb nalja. Nii nagu Nõmmik mängis läbi oma Kärna Ärni kuju, mille ta oli loonud ja keda eriti maarahvas ootas “Reklaamiklubist” ja igal pühapäeva hommikul raadiost,” pajatab ta Kallile. Ja mis peaasi – mitte ükski mats ei kraaksu!”. On inimesi, kes ei oska seda piiri pidada.

SSH: SUUR SÕBRALIK HIIGLANE treiler! Kinodes 1. juulist.

.

Bigbank pakub väikelaenu põhimõtteliselt igaks olukorraks: hariduse, tervise, hobide ja kõige muu jaoks.

Parim armastaja -

. “Mina olin niisugune, ma ütleksin, intelligentne kloun. Ja korraga tekkis seal kuidagi hästi imelik tunne – tõelise paradiisi tunne.. Siinkohal tasub mainida, et kõne all olev intervjuu jääb Nisu-Unni, Jaan Zorro ja teiste “Wremja” kangelaste tähetunniga samasse aega.“Hea maitse piirid on seotud isikuga,” selgitab Baskin. Tuled vanglast välja, paned lipsu ette, ja kui sa just röövel ja mõrtsukas ei ole, siis hoiab maitse sind pinnal hoolimata sellest, et sa oled seal pasa sees elanud. Ja äkki vaatan – paadi kõrval vees igavene jurakas haug! No see oli ikka oma paarikilone. Kui isa-ema, sind ümbritsenud kodune miljöö ja kool on olnud neis piirides, mida me heaks tooniks peame, siis võib küll juhtuda, et sa satud kolmeks aastaks vanglasse, aga Kinderstube maik jääb sulle ikka juurde. Eriti kodu ostmiseks selle jaoks credit baltic) krediidiliini saamisest laen krediidiinfota. Sa ei tohi kunagi langeda lihtrahvaga või ebaintelligentse inimesega ühele tasemele. Naine on mul ka kalamees, täielik hingesugulane. “Sest kui sa estraadilaval esined, siis sa pead olema kohutavalt diskreetne ja heamaitseline. Nii vee piiril ma pole kunagi elanud – minu auto seisis ninaga vastu tema paati. Väga palju oleneb Kinderstube’st. “Ega ma pole öelnud, et meil üldse aatelisi poliitikuid ei ole,” lisab ta siiski. Abel mängis läbi Kiire prisma. “Leidub ka neid, kes tulevad poliitikasse tõepoolest mõttega teha midagi n-ö rahva heaks.”Seda, et Eino Baskin oli nalja- ja teatrimees, teavad kõik. Ta oli elus! Ja siis ma hakkasin teda labidaga peksma. Ja kui ma labidaga seda haugi puudutasin, siis ta hüppas veest nii välja, et ma mõtlesin, et ta tapab mu ära. Käisime järvel, püüdsime haugi, latikat, säinast. Tal oli loodud üks kuju ja ta mängis läbi selle kuju.

Märkused