Tagatisega laenu omades on maksmata jäämisel suurt oht oma tagatisest, ehk siis autost või kinnisvarast ilma jääda

Kuna laenu põhiosa tuleb tagastada alles projekti teostumisel ja jooksvalt tuleb maksta vaid laenuintresse, võimaldab kinnisvaralaen ettevõttele keskenduda ettevõtjal oma põhitegevusele. Seega võib taotleda väikelaenu ilma palgatõendita. Reisimine reisilaen reisilaen on ideaalne soovi korral võimalik lühendada, tehes võimule, kuid mõningatel juhtudel ei seetõttu võivad kunagised väikesed kiirlaenudki. Hüpoteeklaen AS aktsepteerib üheksat sissetuleku liiki: töötasu; pension; renditulu; lastetoetused ja muud riiklikud toetused; elatis; stipendium; intressitulu; dividendid ja ettevõtlustulu. Tegeleme vaid laenupakkumiste ja krediiditeenuste võrdlemisega. Hüpoteeklaen ei sea ülempiiri laenusaaja vanusele. Laenu otsusest anname teada juba järgmisel tööpäeval. Projektilaen sobib ka ettevõtetele, mis osalevad projektides, kus on vajalik sildfinantseerimine. Kinnisvaralaen võimaldab krediidi ennetähtaegselt tagastada igal ajahetkel, nii osaliselt kui ka terves mahus. Kinnisvara tagatisel laenud sobivad ka oma finantsseisu parandamiseks ja olemasolevate laenude refinantseerimiseks. Samuti ei taga me esitatud teabe täpsust. Hüpoteeklaen AS pakubki oma klientidele võimalust refinantseerida olemasolevad kiirlaenud kinnisvaraga tagatud laenu abil, mille intress on kordades madalam kiir- ja tarbimislaenude intressist. Soovitud laenuraha saate kätte pärast hüpoteegi seadmist notari juures. Me ise ei osuta pangateenusi ega krediiditeenusi. Ärilaen ei esita rangeid nõudeid firma tegevusvaldkonna ega kasumlikkuse osas. Hüpoteeklaenu Projektilaen on mõeldud eelkõige ettevõtjatele, kes soovivad ellu viia oma äriideed või rahastada äriprojekti. Hüpoteeklaenu tooted on mõeldud nii suurtele kui ka väikestele ettevõtetele. Laen kinnisvara tagatisel on mõeldud nii eraisikule kui ka ettevõtjale. Laenu refinantseerimine ehk laenu uuendamine on olemasoleva laenu tingimuste muutmine või uue laenu võtmine, et ära tasuda olemasoleva laenu jääk ja saada uus laen senisest parematel tingimustel. Probleemiks ei ole ka firma lühike eluiga ega vähene käive. Samuti ei korralda ega vahenda me ühegi lepingu sõlmimist. Väikelaen katab selliseid kulusid nagu reis, õppemaks või ka koduvahetus, kus koduvahetuslaenu abil saab paralleelselt olemasoleva kodu müüki panekuga osta juba uue kinnisvara. Reeglina on laenu refinantseerimine mõttekas kõrge intressimääraga laenude, nagu näiteks kiirlaenude, SMS-laenude ja kõrge intressiga tarbimislaenude puhul, kus intressimäärad võivad ulatuda mitmekümnete protsentideni aastas. Peamine, et firmal ei oleks võlgnevusi ja majandusaasta aruanded oleks esitatud õigeaegselt. Pärast laenutaotluse esitamist võtab meie spetsialist Teiega ühendust ning vajadusel küsib lisainfot. Tagatisega laenu omades on maksmata jäämisel suurt oht oma tagatisest, ehk siis autost või kinnisvarast ilma jääda.

Pärast positiivset otsust kutsume Teid kontorisse laenulepingut sõlmima. Kontorid asuvad nii Tallinnas, Tartus, Narvas kui ka Pärnus. Põhineme täielikult läbipaistval informatsioonil.

Laenud internetist kuni €25000: soodne tagatiseta laen.

. Tänu meie teenusele, tead sa just, milline laen on just sulle parim. Coolfinance.ee on võrgupõhine võrdluslaen.

Coop Pank – turvaline eestimaine laenuandja? Loe arvustust.

. Me ei müü ühtegi finantstoodet, ei paku tarbimislaene ega finantsnõustamist. Anna endale vabadus – tagatisega laenu abil on see võimalik! Ärilaen kinnisvara tagatisel Hüpoteeklaenu Ärilaen on ärilaen kinnisvaralaen ettevõttele, mis juba tegutseb või soovib tegevust laiendada

Märkused