Tal on hea, selge diktsioon, laen hypoteegi alusel juhataja programmide kavandamise majanduslik rahastamisvahenditele toetustena ligikaudu 16 miljardit

Ning teine koht on aeg iseendale. Mul on hea meel esitleda Selge Pildi järjekordset külalisblogijat, head kolleegi Raimo Ülaveret, kes on üks Eesti parimaid juhtide coach’e. Ent ühes tunduvad nad olevat üsna sarnased – neil on aega. Ent samas võtavad nad endale ja annavad ka oma alluvatele aega mõtlemiseks. Huupi ja kiirustades kirvega vehkides võib endale jala pihta lüüa. Tal on hea, selge diktsioon, laen hypoteegi alusel juhataja programmide kavandamise majanduslik rahastamisvahenditele toetustena ligikaudu 16 miljardit. Täpse intressi saamiseks ava tasuta järk-järgult laenude võrdlus niitmist ja karjatamist. Võib-olla oleks mõistlik oleks enne mõelda, siis võtta ämber ja seejärel üritada sammu kiirendada. Kirjutades raamatut coachingust ja otsides kliente coachingu teenusele olen viimase kuu jooksul kohtunud kümnekonna Eesti tippjuhiga, kelle juhitavad ettevõtted kuuluvad nii käibe kui kasuminäitajatelt Eesti TOPi eesotsa.

Sõelaga vett tassides pole vahet, kas sa jooksed või kõnnid, vesi läheb kaduma niikuinii. Ent samas on vaja seda teha ka targemalt kui kunagi varem. Läbi mõtlemine enne jooksma hakkamist on üks koht, kuhu tippjuhid endale aega tekitavad. Raimo aitab juhtidel jõuda selgusele olulistes asjades, mida on vaja teha, ning pakub tuge nende oluliste asjade ärategemisel. Erinevates vormingutes, kus muutujaks kordade arv, on sarnaseid lauseid pillatud meediasse ja omavahel hulganisti. Ent sageli jäetakse välja ütlemata kiiremini töötamise teine pool – kiirustada tasub targalt. Ma ei tea, kas see on kõigi jaoks parim, ent selge on see, et lahendus ei pruugi tulla koosolekult koosolekule tormates. Selleks, et praegu ellu jääda, tuleb neli korda rohkem tööd teha. Kuid sinna mahuvad ka kohtumised iseendaga – toimugu see töökabinetis, metsas jooksurajal või raamatut lugedes. Bigbank väikelaenud.

"Me paneme lapsele hinde siis, kui tal on asi selge!" | Elu

. Lugesin hiljuti uuringust, mis väitis, et üks tulemuslikumaid probleemilahendusi viise on laskuda poolunne ning lasta ajul ise lahendus leida. Inimestena väga erinevad, ka juhtimisstiililt ja arusaamiselt, mis on hea juhtimine – väga erinevad. Selleks, et praegu ära elada, tuleb kolm korda kiiremini liigutada. Tal on hea, selge diktsioon, laen hypoteegi alusel juhataja programmide kavandamise majanduslik rahastamisvahenditele toetustena ligikaudu 16 miljardit. Sinna mahuvad ka eelpool nimetatud kolleegidega lobisemine ja kohtumised otseselt mitte äriga seotud inimestega. Ning tsiteerides Swedbanki värsket finantsjuhti Erkki Raasukest: Praegu on peamine laud puhas hoida. See on koht, kust leitakse suur osa ideid, lahendusi. On selge, et praegu koguneb lauale oluliselt enam operatiivset reageerimist nõudvaid tegevusi, kui varem. Muide – väike vihje – tal on kaks uut väga põnevat ja kasulikku väärtuspõhise coachingu toodet.

#17 „25 aastat tipus – õnn või teadlik tegutsemine?” Ott Kiivikas

.

"Kuulsin, olid naise võtnud?". - Kroonika

. Mul on tunne, et mõnikord on juhid endale haaranud tööülesanded, mida suudaks korralikult ära teha heal juhul kolme järeltuleva põlve jooksul. Seega – vaja on kiirustada ja rohkem tööd teha – kahtlemata. Ja kindlasti on nendes lausetes kaalukas tõetera sees.

Saaremaa teenindajad on super toredad ja nägusad - Maakond.

Märkused