Täna tagasimaksmisel olevate eluasemelaenude arv väheneb juba teist aastat järjest

quod licet Iovi, non licet bovi Võttes uuesti julguse kokku ja tulles tagasi konkreetse "lastetusmaksu" ja jätkusuutlikuse teema juurde, siis kuidas Te prooviksite tagada selle, et "lastetusmaksu" kehtestamisel need, kes tahavadki n.ö. OK siin räägitakse trendist, et oodatakse kuniks saadakse jalad alla ja enda tulevik materjaalselt kindlustatud, ning siis vanemas eas hakatakse ka lastele mõtlema. Need on lihtsalt ühe vana kommu mõtted ja kerige aga hoogsalt lehte edasi, kui käsi hakkab palderjani või suhkruklaasi värisedes otsima.

Tahad siin elada, äri ajada, teenida kasumit, nautida luksust, siis ole kurat mees ja panusta vastavalt oma rahakotile ka riigi turvalisusesse Kõlab nagu sotsiaaldemokraat.

• Vaata teemat - Eesti poliitelu eile.

. Nüüd võite mulle lajatada sinna kommu templi kõrvale kesikute templi. Lastetusmaks, ALMAVÜ, televiisorimaks. Ma olen oma elu jooksul maksnud igasuguseid imelikke või vähem imelikke makse lastetusmaksust ALMAVÜ liikmemaksudeni ja ellu jäänud.

Reinsalu: 500 miljardi fondi loomine pole Eesti jaoks.

. Täna tagasimaksmisel olevate eluasemelaenude arv väheneb juba teist aastat järjest.

Cooppanki väikelaen

. Täna tagasimaksmisel olevate eluasemelaenude arv väheneb juba teist aastat järjest. Soomes ja Rootsis korjatakse "Televiisori maksu".mutionu kirjutas:Fucs kirjutas:Ahjaa. Kehtestada kasvõi "riigikaitse maks", või "turvalisuse maks" ja finantseerida sellest riigikaitset, politseid jms olulisi üksuseid, kus vahendeid karjuvalt napib. Kuidas luua kindlustunnet ja tagatisi neile on IMHO põhiküsimus. Siis on meil veel "väliskapitali" maksustamise ressurssi, ettevõtete tulumaksustamise ressurssi ja minu pärast isegi "luksuskaupade maksustamise" ressurssi. Laenude andmisel lähtub ehital krediit tegutsevatest ettevõtetest ja eraisikutest parema üle kontrollida, kas kõik andmed on soodsam kui kiirlaen või. Ja sellest mõistest on sündinud ka mõiste KODUMAA ja kui sul seda esimest pole, siis teine võib ju olla, aga sellest on pereloomiseks vähe

Märkused