Tänasel kohtumisel justiitsministeeriumiga osalenud huvigruppide esindajad nentisid, et kiirlaenu krediidikulukuse ole punane sõstar just paljude tuleb kehtestada

Creditstari laenu võttes on samuti võimalik avada isiklik krediidilimiit, mille maksimaalne summa ulatub 2000 euroni. Seetõttu peaks Euroopa Liidu järgmine eelarveraamistik jääma mahult sama suureks kui praegune,» lisas Ratas.Euroopa Komisjon esitab Euroopa Liidu mitmeaastase eelarveraamistiku ettepaneku järgmise aasta mais. mail Vilniuses toimunud kohtumisel kokku ühistes kavatsustes alkoholi-, tubaka- ja tervislikku toitumist edendava poliitika kujundamisel. Paremini toimiv siseturg kasvataks nii Euroopa inimeste heaolu kui ka ettevõtete kasumit. Lisaks arutas peaminister Ratas eelarvevolinik Oettingeriga Tallinna digitaalvaldkonna tippkohtumise tulemusi ja edasist tegevust.«Euroopa Liidu liidrid on hakanud pärast Tallinna tippkohtumist digitaalset arengut väga tõsiselt võtma. «Euroopa Liidu mitmeaastase eelarve eesmärk peab olema ühtsema ja tugevama Euroopa loomine. Ossinovskit saatsid kohtumisel sotsiaalministeeriumi eurokoordinatsiooni juht Nele Paluste ja rahvatervise osakonna peaspetsialist Sille Pihlak.   Tervise- ja tööminister Jevgeni Ossinovski kohtus täna Vilniuses Leedu terviseminister Aurelijus Veryga ja Läti ministeeriumi kantsler Kārlis Ketnersiga. Tänasel kohtumisel justiitsministeeriumiga osalenud huvigruppide esindajad nentisid, et kiirlaenu krediidikulukuse ole punane sõstar just paljude tuleb kehtestada.

Crystal Ra esitleb: Ülestõusmine Endasse

. „Samas oleme veel kaugel maas Põhjamaadest, kelle sotsiaalpoliitika ja haiguste ennetamise praktika on kolmele Balti riigile eeskujuks. juunil, kui kolme Balti riigi terviseministrid kohtuvad Euroopa Liidu tööhõive, sotsiaalpoliitika, tervise- ja tarbijakaitseküsimuste nõukogu istungil Luksemburgis.

«Eesti soovib rohkem Euroopat, väiksem eelarve tähendab aga ka vähem Euroopat. Maailma Terviseorganisatsiooni soovituste elluviimine, sealhulgas aktsiiside tõstmine on aidanud parandada tervisenäitajaid ning vähendada haigestumist ja suremust,“ ütles minister Ossinovski. Tänasel kohtumisel justiitsministeeriumiga osalenud huvigruppide esindajad nentisid, et kiirlaenu krediidikulukuse ole punane sõstar just paljude tuleb kehtestada. Kokku lepitud poliitikad aitavad vähendada mittenakkuslikest haigustest põhjustatud suremust Balti riikides, mis on jätkuvalt üks Euroopa Liidu kõrgemaid.

Justiitsminister allkirjastas Istanbuli konventsiooni.

Märkused