Taoline otstarbeline laen on eriti hea neile, kellel võib olla liigse kulutamisega probleeme

Nt ID kaart, pass jt Sissetulekut tõendavat dokumenti, mis näitab isiku igakuiseid sissetuelkuid. Tagatiseta väikelaenud on tõepoolest väga mugavad ning laenu taotlemine on samuti selliste laenude puhul kiire, kuid see-eest ohverdad laenukulude arvelt. Laenu võtmine on tõsine otsus ja sellega peaks kaasnema pikem eeltöö, mis võimaldab üles leida turu kõige madalama intressiga laenu.

Autolaenu taotlus · LHV

.

Ekspress laen - Laenu taotlemine internetist.

. See muudab autolaenud väga paindlikeks ning paljude eestlaste poolt tunnustatud laenuliigiks, mis aitab kriitilises rahahädas.

Autolaenu saamiseks pead sa vastama ühele kahest tingimustest: autolaen on laen, mille puhul on tagatiseks Maanteeametis registreeritud sõiduvahend, mis on sinu oma. Auto laen on küll pealtnäha väga sarnane teistele laenudele, eriti tarbimislaenudele, kuid autolaenu peamine erinevus teistega võrreldes ongi laenu tagatis.

Auto laen -

. Taoline otstarbeline laen on eriti hea neile, kellel võib olla liigse kulutamisega probleeme. Esmalt pead välja valima endale meeldiva laenufirma. autolaen täiesti loomuliku lahendusena, võib tagatiseta laen olla mõne laenutaotleja jaoks ahvatlevam võimalus – ei pea ju siiski oma vara laenu tagatiseks seadma. Seetõttu tuleks ka laenufirma tingimusi korralikult läbi lugeda – suurima tõenäosusega oled sa laenusuhtes pikemat aega ning on oluline veenduda, et kõik tingimused on sinu jaoks sobivad. SMS –ja kiirlaenudel on see tarvilik esmakordsel laenamisel. Dokumendid/tagatised Isikut tõendavat dokumenti isiku identifitseerimiseks. Käenduslaenude puhul ka käendaja isikut tõendavat dokumenti ning sissetulekut tõendavaid dokumente. Taolised laenud võivad olla väga mitmekülgsed – näiteks võidakse autolaenu anda nii tingimusel, et sõiduvahend jääb laenuandja kätte kui ka tingimusel, et laenuvõtja saab autoga edasi sõita, kuid sõiduk tuleb registreerida laenuandja nimele. Ja intresside ülevaade seda suurt elevust, järelmaks laenud auto ostuks ning vana auto uue vastu või raha auto tagatisel eraisikutele.

Kinnisvaralaenu ja hüpoteeklaenu taotlemine - Hüpoteeklaen

. Lisaks eelnimetatud tehnilistele asjaoludele võivad olla autolaenu laenusummad üsna erinevad väikelaenudest ning tihti on autolaenule kehtestatud näiteks miinimumsumma, milleks võib olla paar tuhat eurot. auto laen olla mõeldud nii uue auto ostmiseks kui ka lihtsalt vana auto tagatisel raha saamiseks. autolaen on enamjaolt suurema summaga laen, mida saab laenata pikema perioodiga. Autolaenud ei ole kindlasti head neile, kellel on vaja pisut lisaraha näiteks palgapäevani elamiseks või pisikulutuste tegemiseks. Autolaenude taotlemisprotsess ei ole samuti kuigivõrd keerulisem ega pikem ning mitme laenufirma puhul saad vastuse kätte peaaegu kohe. SMS –ja kiirlaenude puhul tihti sissetuleku tõendamist ei nõuta. Autolaenude seas on tavapärane paari tuhande euro suurune laen paari aasta pikkuse tagasimakseperioodiga, seega on selge, et tegemist ei ole sugugi kiirlaenuga, vaid siiski suurema tarbimislaenuga. Taoline otstarbeline laen on eriti hea neile, kellel võib olla liigse kulutamisega probleeme. kiirlaenude või sms-laenude puhul, on sobivam valik neile, kellel on vaja finantseerida suuremat väljaminekut. auto laen on tagatislaen, on sel puhul intressimäärad soodsamad ning pikaajalise laenu puhul võib see saada otsustavaks faktoriks. Internetist, laenuandja koduleheküljelt

Märkused