Tarbijakaitseameti, võlanõustajate, kiirlaenuandjate ja omniva esindajad arutasid neljapäeval tarbijakaitseametis toimunud ümarlaual kiirlaenudega seonduvaid probleeme

Et laenata omarahast pead olema vähemalt 21-aastane ja elama alaliselt eestis või mõnes muus euroopa liidu liikmesriigis. Postimehe üleskutsest selgus, et mitmel lugejal on esinenud autoremonditöökodadega probleeme. Ühtlasi kinnitas tarbijakaitseameti, et autojuhtide pöördumised seoses autoremondiga ning selle kvaliteediga on suhteliselt sagedased. Teie sessioon aegub minuti pärast!.

Tarbijakaitseamet: tarbijale esitatav arve peab olema.

. Reisiettevõtjate mustas nimekirjas ei ole praegu ettevõtteid.

Tarbijakaitse - Sillamäe linn

. Kui soovite portaali kasutamist lõpetada, vajutage palun siia. "Juhime tähelepanu, et nimekirjad on ajas muutuvad - ettevõte eemaldatakse nimekirjast, kui õigusrikkumine on kõrvaldatud," lisab amet.

Avaleht | Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumi

. Dokumendihalduse, halduse, riigivara haldamise, õigusteeninduse ja personalitöö ülesandeid täidab ministeeriumide ühisosakond, mille kontaktid leiate rahandusministeeriumi kontaktiloendist. Musta nimekirja saad vaadata SIIT.

Tarbijakaitseamet kirjutab, et enne, kui otsustad sõlmida tehingut, tasub alati üle vaadata ka nende mustad nimekirjad. Tarbijakaitseameti, võlanõustajate, kiirlaenuandjate ja omniva esindajad arutasid neljapäeval tarbijakaitseametis toimunud ümarlaual kiirlaenudega seonduvaid probleeme.

Märkused