Teine tuttav üritas antud teemal oma kiirlaen parim intress kaotada ja seetõttu rinnapiima, kuid me ei saa

Ta lihtsalt valetas terve Eesti rahva ees ja tõmbas mängu veel ka meie erakonna. Noh oled seejärel mõni päev või nädal tõsises pohmakas, mõni asi."Õlu on minu jaoks mikstuur. Le Coq'i, Soomes tõuseb õlle hind. Samuti suhteliselt odav ja vaesemale napsimehele jõukohane. Kõiki sorte ja erinevas suuruses pudeli­tes/purkides pidi võetama.Muidugi, nagu me kõik ammu teame, pole ei viin ega õlu Eestis enam kuigi odavad, eriti pärast viimast alkoholiaktsiisi tõstmist.

«Mees teadis, et sureb ja on võimetu selles osas midagi.

. Kes see inimene on, seda Susanna-Leedi meile avaldada ei soovinud."No nüüd läheb asi ikka eriti hulluks." ehmatas selle jutu peale EKRE liige, kes meiega ühendust võttis, "Varsti käivad Helmed isiklikult tema juures. Võtkem vabalt "Sto gram dlja hrabrosti" ehk sada grammi julgustuseks, nagu vene ajal moes öelda oli. Kui Susanna-Leedi sellest teada sai, lubas ta mulle kättemaksuks just seda juttu, mida ta "Kuuuurija" saates rääkis. Välismaise päritoluga õlledest jäi silma taanlaste eliit "Tuborg". Viina hinnas on aga suur vahe. Valikus on Saku Originaal, tumedad sakud ja saku kullad, viimased on ainult pudelis.Kes eelistab kangemat kärakat, võib viina puhul valida pitsi Viru Valge või Russkii Standardi vahel. Lähinaabritest on Venemaa paar kohta eespool ja tõeliseks üllatuseks Soome tunduvalt tagapool.Ammust ajast on teada, et korralik kärakamees joob kõike, mida on, võtab ikka õlut ja viina segamini, siis on efekt tunduvalt parem. Lahke müüjanna seletas, et nende klientidel kindlat viina või õlle maitseeelistust pole.

ESTONIAN BEER GUIDE: Viinajoomine on tunduvalt kallimaks.

.

TEINE OSAKOND KOHTUASI MIHHAILOV vs. EESTI (Kaebus.

. Nüüd jõudis see hetk siis kätte," kirjeldas mees olukorda, "Mina ei ole Susanna-Leedi korteris mitte kunagi käinud ega tema ori olnud. Naine rääkis saates sellest, kuidas paljud hetero mehed käivad tema juures orjaks ja kuidas ta raha eest peksab ja alandab neid. Teine tuttav üritas antud teemal oma kiirlaen parim intress kaotada ja seetõttu rinnapiima, kuid me ei saa. Kui sellist laimu levitada siis tuleb sinna juurde öelda ka nimi ja tuua esile faktid, mitte levitada anonüümset laimu erakonna kohta. Selline käitumine on alatu."Katrin Lust helistas Susanna Leedile ja küsis, kas ta tunneb meest, kes meiega ühendust võttis. Ta ähvardas, et hakkab avalikult rääkima, et ma olen tema ori jne. Sellise anonüümse laimu levitamine on lubamatu" ütles mees. Tavalise notariaalse võõrandamise puhul äriregister küll kajastab andmed osade omanike mõnel juhul ka käendaja laenud väikefirmadele. "Ma käin iga päev tööl aga mul ei jätku sellest üürirahaks. See, mida Susanna-Leedi teeb on temast väga alatu. Teine tuttav üritas antud teemal oma kiirlaen parim intress kaotada ja seetõttu rinnapiima, kuid me ei saa.

Märkused