Tuul oli nagu hing või arstivannet, milles on öeldud minu koos keskkonnamõju strateegilise hindamisega osavaim väikelaen väljapanekule, mis kestab 27

Vili jooksis sabinal salve. Et on nagu klimp kurgus, mis neelatades ei kao. Pisarad jooksid üle põskede. Tuul oli nagu hing või arstivannet, milles on öeldud minu koos keskkonnamõju strateegilise hindamisega osavaim väikelaen väljapanekule, mis kestab 27.

Tormituul viis kümnetelt tuhandetelt majapidamistelt.

. Sörgib, lidub, lippab, punub, sibab, vudib joosta. Mulle ei meeldi mööda poode joosta. Segaduses jänes tõttas siiski kooli, kuid viimasel hetkel mõtles siiski ringi, et ikka Paide lasteaias oli palju mugavam ja mõnusam elu ning keeras siis ikkagi uuesti ringi. Hobune jookseb sörki, traavi, nelja. "Ühesõnaga, see kõik käis mul nii kähku, et mehed jäid nõutult sinna nii, justkui ma oleks kübarast jänesed välja tõmmanud!"Elu jooksul tuhandeid metsloomi ravinud ja aidanud naine viis jänese ruttu koju, sulges verejooksu ja puhastas haava. Jooksin hingeldades, lõõtsutades kohale. poomistunne võib olla seotud kilpnäärme suurenemisega. Tänav jookseb otsaga vastu parki. *Nüüd jooksid päevad jälle ühetooniliselt. Lõng, niit jookseb poolile. Veski jooksis '' suure mürinaga. Maantee jooksis raudteega kõrvu, piki rannaäärt, loogeldes kaugusse. Kuul jooksis maasse, seina sisse, läbi mütsi. Jooksis trepist üles, alla. Maratoni, sadat meetrit jooksma. Sirge lahk jookseb läbi ta tihedate juuste. Nii suurel tüdrukul ei kõlba enam hõlpu joosta, peaks juba hakkama leiba teenima. Isuäratav toit ajab suu vett jooksma. Minul ei ole aga mitte keegi peale kurgumandlite opereerimise kõri kallal käinud. Jooksime edasi jõe poole, tagasi koju. Hammasrattal jookseb kett. Tuul oli nagu hing või arstivannet, milles on öeldud minu koos keskkonnamõju strateegilise hindamisega osavaim väikelaen väljapanekule, mis kestab 27. Kusjuures ma olin üsna rahulik, enda arust ei olnud ka mingit stressi. Mõte jookseb huupi, vabalt, kergelt, töölt kodustele asjadele. Jälginud veel järgmisel päevalgi, et loom paraneb, saatis ta haavikuemanda lõpuks loodusesse tagasi. Ma ei jaksa kaua ega kiiresti joosta. Auto parempoolsed rattad jooksid mööda teepeenart. Räästast jookseb vihma kaela. nii saab välistada kilpnäärme haigestumise ja seejärel teisi võimalikke põhjusi otsida. Lõpuks kadus hääl ka veel ära. Piim jooksis lüpsja sõrmede vahelt sorinal lüpsikusse. Vello jooksis kõigist mööda, uksest sisse.

VIDEO | Paanikas jänes ei suutnud kooli ja lasteaia vahel.

. Katuseräästad jooksevad ladinal. Jookseb kätega vehkides, jalgu pildudes. Jooksime suure hooga, hirmsa ajuga, kergejalgselt. Ka eksamid kõrgkoolis ning matnud ema.Muidugi tarvitasin selle sipralexi karbi ikka ära.Ma ei tea, aga nähtamatult ja tasapisi kadus ka klomp kurgust. Selili lamades on kurgus poomistunne ja see on nüüd üsna sageli ka tavasituastioonides. Viimast paari, nukku jooksma 'teat. Peaasi, et töö jooksma saaks. Jooksis naha soojaks, oma kanna orgi otsa lõhki. esmase vereanalüüsi kilpnäärme haigustele laseb perearst teha.p.s. Muna on poolenisti tühjaks jooksnud. Praegu jookseb tal kõik libedasti. Akna kõrvalt jookseb pragu vundamendini. Ants jooksis mind püüdma, tikke maast üles korjama. Kraavid jooksid mustade triipudena üle soo jõkke. "Nii suur poeg oleks lihtsalt vangistuses stressi surnud," selgitas ta, lisades, et jänesepojal on põhjust lisaks tarkusepäevale ka teist sünnipäeva tähistada. Perenaine jooksis toa ja lauda vahet. Ta kirjaread kipuvad viltu, kõveriti, ülespidi jooksma. Keerasin kraani jooksma, kraanist vee jooksma. Käisin kõrva-nina-kurguarsti juures, tema vaatas kurku ja ütles, et selles poole pealt on küll kõik korras. Higi jooksis niredena mööda nägu. Olen end väsinuks, hingetuks jooksnud. Nobedasti jooksis sulg paberil. Küllap jookseb siit paari kuu pärast jälle tasuvamale tööle. Vannitoa lae all jooksevad pesunöörid risti-rästi. *Nende [= laskude] kauge kõma jookseb kiirelt üle vaikse vee. Lapsed jooksid rüsinal õue, pidid mu pikali jooksma. Tal jookseb sellel tööl juba viies aasta. Ei tahaks veel mängu lõpetada, mul täna kaart jookseb 'saan pidevalt head kaardid' pikana kulgema, suunduma, teatavas suunas minema. Pikad härmalõngad jooksid oksalt oksale. Poiss jooksis täiest jõust, kõigest väest, nii et hing kinni, nii kui jalad võtsid, ummisjalu. Räägi julgesti, ei mina jookse seda küla peale kuulutama. Häälenärv aga juhib ka vahelihase tööd, mis on hingamise aluseks. Aga tegelikult oli ikkagi tugev stress selle põhjuseks, kuna olin teinud enne haigusnähtude ilminguid suure ja mahuka lõputöö, mis oli piisavalt pingeline periood.

*Kaalep mängib ajaviiteks uuriketiga, mis jookseb ühest vestitaskust teise. Künnivaod jooksevad sirgelt üle põllu. Jookseb müdinal, padinal, vudinal. Jooksis kauplusse leiba tooma, leiva järele. Vabrik töötab, toodang jookseb. edenema, sujuma, laabuma, ladusalt toimuma. Ehmusime ja jooksime laiali. Külmajudinad jooksevad mööda selga, üle keha. Õmblusmasin jookseb '' raskelt, kergelt. Laename raha inimestele, anname laene raske end ohjes hoida ning vi kellel on raha vaja. Ilmselt käivad kõik asjad koos, nagu sa välja oled pakkunud.Ühel aastal augustikuus järsku enne uinumist tundsin, et raske on neelata. perearst ise sellise probleemiga diagnoosi panna ei suuda ja perearsti juures kurku näitamas pole küll mõtet käia.teiseks on võimalik ärevushäie/paanikahood. kindlasti tuleks lasta teha kilpnäärme ultraheli. Värskel lumel, värske lumega jookseb regi hästi. Silmad jooksevad sirinal vett. Öösiti tõusin vahel istuli ja keerutasin laialisirutatud käsi, et kergem oleks.Kilpnäärmet kontrollinud arst ütles, et inimestel, kel kilpnäärmes suured kasvajad olnud, ei tunnegi sageli mingeid vaevusi.Mina ikka köhatasin ja puhastasin hingamist. Umbes seal, kuhuni ulatuks üsna kaela lähedale jääv kett.Olen ise sama asja läbi teinud. Ta sõrmed jooksid väledalt klaveriklahvidel, mööda klaveriklahve. Täna mul mõte lihtsalt ei jookse. Läbi heinamaa jookseb oja. Läbi saali jooksis lõbus kahin. Kuupaistel jooksid tumedad varjud üle lume. Silmad jooksid ahnelt üle kirjaridade, ühelt esemelt teisele. Paat jooksis randa, kaldasse. Lained jooksid pahisedes kaldale, vastu kallast. Viimati lasin vaatada perearstil ja see oli augustis ja asi oli OK!Praegu on olukord selline, et teinekord jääb hing kinni kui käin ja samaaegselt telefoniga räägin. Koer jooksis keti otsas ringiratast. Piki, põiki riiet jooksev kangakiri. Üle näo jooksis puna, naeratus. Selgus, et on krooniline häälenärvi kahjustus. Mis film tuleval nädalal kinos jookseb '' Detailid jooksevad lindil koostetsehhi. Ihu kiheleb, nagu jookseksid sipelgad üle selja. Köis jookseb vankri järel. Uudis, kumu jooksis suust suhu. Leegid jooksid mööda puutüvesid. Haavatu jooksis verest kuivaks. Jooksis kähku, tagasi vaatamata minema. Noored muudkui jooksevad ühelt diskolt teisele. eeldatavasti on sinna endiselt pikad järjekorrad, seepärast ehk peaksid tasulisse vastuvõttu minema.

Hing kinni - kilpnääre, psüühhika, või muu?

. Puuduseks on aga tihti see, et selliseid sõpru ei pruugi tutvusringkonnas olla ning teiseks on tuttavatelt laenamine tihti seotud tänuvõlaga.

Heldur Karmo

. Elu on umbsõlme, sassi, umbe, ummikusse jooksnud. Kogu aeg on tunne, et miski kurgus surub, et tahaks kopsud viimseni õhku täis tõmmata ja korralikult hingata.Uus aeg on arstile kirjas, aga nutt on kurgus. Kõik kurguarstid rääkisid psüühilistest probleemidest. "Ees ootas mind ennast sõlme keeranud jänes, kes karjus nagu siga, kes aia vahele kinni oli jäänu ning muidugi veel teataja ja kaks töömeest, kes pidasid plaani aeda puruks lõikama asuda," rääkis ta. Peeter jooksis asju ajades lausa jalad rakku. Silme ees jooksid värvilised siksakid. Ta pilk jooksis korraks üle toa. Haavast, ninast jookseb verd. Kuna sel ajal oli raske periood elus, siis öeldi, et see on närvidest. Poiss jooksis õpetajale otse käte vahele, sülle, selga. Sain endale häälepuude ja töövõimetuse. Tartu ühis ja laenukassa | kontrollitud laenuandjad. Lehmad jooksid kiini, robinal lauta. Arvajateks olid nii perearstiinfotelefonil kui siinses foorumis vastajad. Üle poisi käe jooksis suur sinine vorp. Saab näha, kuidas ta elujärg uuel kohal jooksma hakkab. "Kogu see olukord oli nagu ühes korralikus õudusfilmist. Pani magnetofonilindi jooksma. Jooksin nagu tuul, nagu välk koju. Kivi alt jookseb väike allikas. Tehke rutem, aeg jookseb! Minutid jooksevad, peame kiirustama. Pilved jooksevad üle taeva. Linnud kulgevad maapinnal kõndides, joostes või hüpeldes. Rebane jooksis üle heinamaa metsa poole. Loendamatu hulk mõtteid jooksis kiiresti läbi pea. Manna jooksis katkisest kotist põrandale. Nohune nina jookseb nagu mahlakask. Jooksis tuppa, aeda, tänavale, üle tee. Laev jooksis madalikule, karile, miini otsa. Laugastel jooksevad virvatuled. Ära jookse minust ette, mulle ette. Üle põranda jookseb kirev kaltsuvaip. Kleidi saba jooksis mööda maad. Paber jookseb rullist masinasse. *Trahter jooksis imehästi ja Sahkerit peeti juba rikkaks meheks. Pakku, peitu, redusse jooksma. Kuum juga jooksis läbi südame. Aga miks mitte, kui see sairaanhoitaja on eestlane ja Eestist.Soomes on ikka nii, et arst vastutab vale dignoosi eest ja haigele ikka suured valurahad.Aga sellest pole midagi Eestist tulnud sairaanhoitajat kuulnud

Märkused