Ühte asja aga paljud inimesed selle laenu kohta ei tea – kiirlaenu on võimalik kätte saada ka sularahas

Sain ka häid raamatusoovitusi.

Toila seltsing ''Muusikal'' kontsertetendus Mäetaguse rahvamajas

. Meie põhiseaduslikku korda iseloomustavad nii hotelli, nagu me tegime äsja on eesti pangad liiga väikesed üldist tarbijahindade kasvunumbrit kiirlaen interneti. Naistele tundub tihti, et mehed tahavad ainult ühte asja. Üks mu endine elukaaslane tegi selle kohta aga kunagi nalja: "Mehed ei taha ainult ühte asja. Me tahame süüa ka." See kõik on. Paljud jäävee pähekallajad unustasid aga annetused üldse tegemata. Eelmise aasta suvel tõdes ELS, et püsiannetajaid oli jäänud tunduvalt vähemaks. Annetustega kogutud raha jagati edasiste tegevuste paremaks planeerimiseks kaheks osaks. Väga puudutas ka koolisüsteem, tõesti on see ajale jalgu jäänud ja oma lapsi tavakooli panna ei tahakski. Üleüldse üks parimatest raamatutest, mida lugenud olen, praktiline, lihtne lugeda ja eluline.

Ma kardan ühte VÄGA naeruväärset asja ! -

. See, et tegutseda tuleks tahtest, mitte vaid rahale mõeldes, oli hästi öeldud.

Samal ajal sa lihtsalt naudid seda elu, mis on sinu ümber – muutud justkui väikseks lapseks, kes julgeb teha vigu ja on tema ise ilma hinnangute/vaatepunktidega.

Kui palju peab ühte asja kordama? - Perekooli Foorum

. Tegin omale igast peatükist kokkuvõtted vihikusse, mida uuesti läbi töötlen. Enim nalja tekitas minus peatükk, kus oli näiteid mehe ja naise erinevustest.

Ploxije - See ongi see - Dissimilar(HD) Sõnad

. Ühte asja aga paljud inimesed selle laenu kohta ei tea – kiirlaenu on võimalik kätte saada ka sularahas. Enim kõnetas mind praegu energia, toitumine ja liikumine on mul praegu fookuses. Kahju, et kooli ajal silmad ei avanenud ja absoluutselt suurt pilti ei näinud. – Tuletas meelde, et meis kõigis on olemas see miski, mis paneb nii minu kui ka teiste silmad särama

Märkused