Umbes kümme aastat tagasi reklaamiti tudengite õppelaenu kui tolle aja parima intressimääraga toodet

Niiet ära põe.Sama mure hot.ee kontoga, igapäevaselt kasutatav konto järsku lukus ja salaküsimuse vastus ütleb, et on vale, aga küsimusele teist vastust ei ole. Löök, mis muutis tema elu.  postkast @hot.eeUmbes kümme aastat tagasi tegin omale konto @hot.ee-s. „Mäletan, kuidas ma Tallinna vanglas märatsesin. Soovitud laenuraha kanname üle pärast. Mul on @hot.ee ühendatud gmail.com-i postkastiga, kuid kahtlus on, et kõik kirjad ei tule enam läbi. Kui tunni pärast uuesti proovida, siis juba esimese logimise peale on lukus. Umbes kümme aastat tagasi reklaamiti tudengite õppelaenu kui tolle aja parima intressimääraga toodet. Peamiselt väljastatakse laen tagatiseta laen vaevalt sellest teavitada ka kõiki oma laenu kinnistu tagatisel. Aga kuna minister pidi kiirlaeun riia lennujaamas, takso hotellini, öö mida sisuliselt mitte laenu sularahas ei eesmärgi, lähendades teineteisele haridussüsteemi. Nüüd jama, et uut parooli saata küsib salaküsimuse vastus ja proovisin kahte varianti, sest muud kunagi ei pane ja ei sobi. «Keskmiselt kulutati telefoniostule kümme aastat tagasi juba vaid veerand oma kuupalgast. Selle ajani tubli õpilase ja käsipalli harrastava spordipoisi jaoks oli see murdepunkt. Lõhkusin metallvoodeid ja inventari – ma ei tea, kust see jõud mul tuli,“ meenutab kunagine narkomaan Erik Valmsen, kel on hästi meeles üks oma elu surmalähedasim kogemus. Üks salaküsimus ja teine tellida parool sellele ühendatud teisele meiliaadressile.Just tahtsin luua teemat, et ei saa hoti enam sisse ja parool on õige, sest tean ju sest käin seal koguaeg. aastate teiseks pooleks oli mobiiltelefon Seema hinnangul juba masstoode ning lähenes ka hinna poolest tänasele olukorrale. "Telia" tehnilisest abist öeldi, et lühiksed kirjad võivad läbi tulla, kuid pikemad jäävad kinni.

Kohtutäitur arestis Leonid Apananski varad

.

Kümme aastat ratastoolis olnud Siim: pärast õnnetust.

. Hiljem ühendasin selle oma gmail.com kontoga, kuid nüüd oleks vaja uuesti hot.ee-sse sisse saada, kuid ma ei mäleta enam hot.ee parooli ning ei oska vastata ka "vaheta parooli" esitatud kontrollküsimusele. Umbes kümme aastat tagasi reklaamiti tudengite õppelaenu kui tolle aja parima intressimääraga toodet.

Kümme või kakskümmend aastat tagasi poleks keegi osanud ette kujutada, et mobiilsidelepingu kulukust saab võrrelda kohvi ja saiakese hinnaga.

#55 Toomas Paul ja Tarmo Soomere, "Kaasaegne ketser"

.

Puuduta mind: Kreet Rosin Pindmaa õpetab end ise tervendama

.

Märkused