Uuringust selgus ka, et keskmiselt võetakse laenu kaheks aastaks summas 2300€

Su töölaual valitseb segadusTundub uskumatu, aga asju täis kuhjatud töölaud võib su kaalu langetamisele kehvasti mõjuda.

Septembri horoskoop 2019 /

.

EDU TIIVAD - kaardilugemine Stella Shaktilt

. Millal, mis ajal, laenudele soodustusi tehakse?. Uuringust selgus veel, et meeste osakaal, kes ei ole kunagi ise endale aluspesu ostnud, ei ole üldse väga väike. Keskmiselt kaks meest viiest ütles, et kõik nende aluspesu on ostetud nende kallima poolt ja lausa kolm meest viiest tunnistas, et seda riideeset ostab neile nende ema. Liiklusjärelevalvekeskuse juht tuletab meelde, et lapsed jäljendavad teiste käitumist ning täiskasvanutel on siinkohal suur roll nende harjumuste kujundamisel. Vastuskirjast ärilaen alustavale ettevõttele, et kogu rahvaarvu olukorda adekvaatselt hinnata, inimestel polnud arvamust ridade laenud tagatisega, et see. Kui su kontorilaua pealt vaatavad vastu ahvatlused, on neile raskem mitte järele anda. Need, kes sõidu ajal telefoni kätte võtavad, kasutavad seda peamiselt helistamiseks või navigatsiooniseadmena.

If Kindlustuse kahjukäsitluse osakonna juhi Taavi Kiibuse sõnul on ka kindlustusjuhtumeid vaadates selge, et inimesed tegelevad sõidu ajal kõrvaliste asjadega. Jah, telekas ja nutitelefonid - me räägime teiega. "Minu käest on paljud naised küsinud, miks nad ei näe tulemusi kolme või nelja nädala möödudes, aga sageli võtab see ligikaudu kaheksa nädalat," avaldab populaarne treener Kayla Itsines. Tulemused olid üllatavad - keskmiselt ostavad mehed endale uue paari aluspesu iga viie aasta tagant. Igasugune kõrvaline tegevus segab juhti liiklusjärelevalvekeskuse juhi sõnul ei taju sõidukijuhid, kui palju mobiiltelefoni kasutamine roolis sõiduvõimekust pärsib ja ohtlikke liiklussituatsioone põhjustab. Eriti tähelepanelikud peaksid autojuhid olema nüüd, mil pärast pikka pausi on linnaliikluses seoses kooli algusega taas palju lapsi, kes ohte veel nii hästi hinnata ei oska. Seega ei tohiks ka lapsevanemad liigeldes jalgsi, jalgrattaga või olles autoroolis sellist eeskuju näidata.“ Meeste rõivaste bränd Thomas Clinch korraldas briti meeste seas uuringu, et saada teada, kui tihti ostavad briti mehed endale uut. USAs läbi viidud uuringust selgus, et korras töölaud motiveerib ka tervislikumaid toiduvalikuid tegema.Hea on snäkke hoiustada silmaulatusest väljaspool, sest meie ajud on programmeeritud unustama peidetud toitu. Selgus ka, et need mehed, kes uuendavad oma aluspesu valikut rohkem kui kord viie aasta jooksul, saavad enamasti uued aluspüksid kingituseks kas jõuludeks või sünnipäevaks. Uuringust selgus ka, et keskmiselt võetakse laenu kaheks aastaks summas 2300€. Nii mõnedki õnnetused on saanud juhtuda vaid seetõttu, et juht ei pööranud liiklusele mingil hetkel üldse tähelepanu. Tema soovitus on teha esimesel nädalal endast pildid ja kirja panna mõõdud. Aga samuti kuulatakse telefoni kaudu muusikat ning mõned juhid kirjutavad sõidu ajal isegi sõnumeid või külastavad veebilehti. On ka mehi, kelle jaoks ei ole probleem kanda sama aluspesu kakskümmend aastat järjest ja osad uuringus osalejad tunnistasid, et lasevad siiamaani oma emal endale uusi aluspükse osta. Selle kõige vältimiseks ongi loodud rangemad tingimused ja seega pole enam võimalik konto väljavõtet esitamata laenu saada. Rasked liiklusõnnetused jäävadki juhtuma, kui inimesed ei hakka endale aru andma kõrvaliste tegevuste ohtlikkusest,“ rääkis Kullamäe. Oluline on ka üle vaadata, et su magamistoas ei oleks liialt kunstlikku valgust. „Keegi meist ei soovi, et lapsed osaleksid liikluses märkamata, mis ümberringi toimub, sest kogu tähelepanu on suunatud nutitelefonile.

Mis selgus mastaapsest e-ostlejate uuringust?

. Uuringust selgus ka, et keskmiselt võetakse laenu kaheks aastaks summas 2300€. „Kui juhi tähelepanu on hõivatud mõne muu tegevusega, väheneb tema reageerimiskiirus ja terav nägemisväli. Alusta väikeste ja realistlike eesmärkidega: näiteks, et sööd iga toidukorra juures portsu köögivilju ja siis mine sealt edasi.Tulemuste saabumist ei maksa oodata järgmiseks päevaks

Märkused