Vaata nädalavahetuse laene siit

Nende jõupingutus on oluline, aga laiemalt on ikkagi meie kõigi enda teha, kas Eesti muutub „punaseks” riigiks, kus ja kellele kehtivad tülikad koroonapiirangud ning ei saa avalikke üritusi korraldada. Ja koroonanäitaja muudkui suureneb.Suurürituste suurim oht peitub selles, et seltskonnad võivad enne või pärast üritust koguneda kitsastesse ruumidesse muljetama.Ees seisva nädalavahetuse suurüritused toimuvad vabas õhus. Suurim oht on see, kui seltskonnad kogunevad enne või pärast üritust kitsastesse ruumidesse muljetama. Sel nädalavahetusel Haapsalus! Vaata Ameerika nädalavahetuse eripakkumisi siit:. Halval moel kogesid seda hiljuti Harju-, Põlva-, Valga- ja Võrumaa alkoholimüüjad, kellele hakkas kehtima öine müügikeeld, millest politsei- ja piirivalveamet korralikult ette ei teatanud. Ees seisva nädalavahetuse suurüritused toimuvad vabas õhus. Senine kogemus on näidanud, et vabaõhuüritustel viirus eriti ei levi, kui inimesed pole tihedalt koos. Suurim oht on see, kui.

OTSEPILT | RALLY ESTONIA | Ajaloolise nädalavahetuse.

. Merebioloog Jüri Tenson räägib huvilistele millised kalad elavad Läänemeres. Samuti on ohus sujuv ühendus Soomega.

Eripakkumised - JYSK

. Vaata nädalavahetuse laene siit. Päeva juhib tippkokk Joel Ostrat, kes tutvustab tootjaid ning koos Haapsalu Kutsehariduskeskuse kokaõpilastega valmistab kohapeal kohalikust toodangust degustatsioonimenüü. Haapsalu vanalinnas toimub laupäeval gurmeeturg! Gurmeeturult leiad palju erinevaid maitseid nii kohapeal nautimiseks kui ka koju kaasa ostmiseks.

REUTERSI VIDEOD: Vaata üle nädalavahetuse välisuudised.

. Aga puudutatud on needki, kellel pole vältimatult vaja reisida, sest rohkem viirust tähendab ka rohkem riigisiseseid piiranguid. Nende annetustega on võimalik vähendada väikelaen võimaldab laenu taotlejal rahuldada. Senine kogemus on näidanud, et vabaõhuüritustel viirus eriti ei levi, kui inimesed pole tihedalt koos. Seda koges Ida-Virumaa, kus otsustati osa kavas olnud üritusi, näiteks Narva ooperipäevad, viiruspuhangu tõttu ära jätta.Tore oleks, kui uusi piiranguid polekski vaja kehtestada, sest viirus on kontrolli all. Kalakokk Hanno Kask näitab kuidas ringi käia Läänemerest püütud kalaga ja mida kõike maitsvat sellest valmistada saab. Kõige otsesemalt ähvardab viiruse levik praegu Balti reisimulli, sest Läti hinnangul on meil nakkust juba liiga palju.

Kiirlaenu tagasimakseid tehakse samuti igakuiselt internetipanga vahendusel. Suvisele Tartu puhangule saigi terviseamet päitsed pähe, samas suunas liigub Ida-Virumaa, ent tekkinud on uued kolded Harjumaal

Märkused