Juhul kui sööme kartulit ja liha koos, juhtub selline asi, et ühele fermendile on teine ferment justkui söödaks: see ferment, mis peab seedima liha, seedib ära ka amülaasi! Ja probleem ongi olemas. Täna räägime haruldaste koeratõugude aretusest. Järelikult eraldi söödud toidud väikestes kogustes piisava ajalise vahega jõudsid seedida nii, et ma ei teinud oma organismile liiga. Uurime, millised loomaparasiidid võivad ka inimesele üle kanduda ja vaatame üle, mida tehakse kutsikaga esimest korda veterinaari juures.
Vaata, millised ministrid on viimaste valitsuste jooksul.
. Inimeste kultuuriruumis on toidul paratamatult väga oluline roll.
Pineenist eugenoolini – millised ained tekitavad.
.
Sageli peab laual olema kolm käiku, kõik erinevad toidud. Õhtu lõpuks olin ma seega söönud terve rea erinevaid roogi, aga püsti tõustes ei olnud raske olla ning ka magada oli öösel kerge. Vaatame õige, millised nüansid ootavad tarbijat väikelaenu puhul. Kui eesti talupoeg sõi naerist, hiljem kartulit silguga või kapsast lihaga, siis tema fermentide süsteem adapteerus, sest organism sai kogu oma adapteerumisenergia suunata just nendele toiduainetele.
Need, kellel kaal tõuseb, peaksid ennekõike üle vaatama selle, kui palju nad söövad. Kartuli seedimiseks on vaja amülaasi, liha seedimiseks aga pepsiini koos soolhappega. Lõvi sööb ikka puhast , mitte ei söö sinna juurde teisi toiduaineid, kits sööb rohtu või oksi, lisamata midagi kardinaalselt teistsugust. Klassikaks on eelroana supp, siis praad, seejärel magustoit ja kui tõuseme lauast, on meil ebamugav ja raske olla. Aga road toodi lauale pika aja jooksul ja sööki oli taldrikul väike kogus