Väikelaen võib olla kasulik erinevates olukordades:

Väikelaen on sellisel juhul hea võimalus, sest seda on palju lihtsam ja kiirem taotleda, kui pangalaenu. Sellepärast on väikelaen üks populaarsemaid laenutooteid inimeste seas.

TOP väikelaenud Eestis. Igapäevane uuendamine. Rahavalik

. Ärge unustage, et kui võtate väikelaenu esimest korda peate lisaks avalduse täitmisele ja konto väljavõtte esitamisele ka oma isiku tuvastama. Siis hakkab laenu väljastav ettevõtte teie krediidivõimekust kontrollima, sealhulgas teeb päringu maksehäirete registrisse. Tarbimislaenu väljastab enamik ettevõtteid, mis laenu andmisega tegeleb ning selle teeb populaarseks just asjaolu, et te ei pea laenu otstarvet mitte kuidagi põhjendama ja saate sellega teha, mida soovite. Enamik remondilaenu pakkujaid eeldab, et selle taotleja on vähemalt 20-aastane eesti vabariigi kodanik või omab alalist elamisluba. Krediidikonto on väga sarnane krediitkaardile, mis tähendab, et teil on konto, millel on teatud summa raha, vastavalt teie krediidivõimekusele, kust te vajaduse korral laenu saate võtta. Kui soovite võtta suuremat laenu, siis oleks mõistlikum valida pikem laenu tagasimakseperiood. Soodsamad tingimused laenu võtmisel võiks kindlasti olla üks põhjus, miks pisut põhjalikumat uurimistööd teha. Pole ühtegi ettevõtet, mis annaks väikelaenu makseraskustes inimesele. Auto saab alati ka liisingusse võtta, mis on hea alternatiiv laenu võtmisele. Pidage meeles, et kui teil esineb maksehäireid, siis on laenu võtmine peaaegu võimatu, eriti veel laenu võtmine suuremas summas. Samuti ei tohi laenu võtta soovijal olla samalt teenusepakkujalt võetud aktiivset laenu või maksmata laenu. Kui teie netopalk jääb väikelaenu saamiseks pisut kesiseks, võite kaaluda ka kinnisvara tagatisel tarbimislaenu võtmisele peale. Seda kontrollitakse teie konto väljavõttelt. Tingimuseks on see, et tagatis peab teile kuuluma. Laenu võtta soovija peab olema, kas Eesti Vabariigi kodanik või siin alaliselt elama. Levinud on ka tarbimislaenu andmine alates teatud vanusest isikutele. Kui te laenu ei vaja, siis lisatasusid teile ei rakendu. Samuti on oluline ka see, et teie väljaminekud oleksid sissetulekutega tasakaalus. Iga laen on kohustus ja kuna väikelaenu summad on tavalisest suuremad, maksate seda ka tagasi kauem kui kiirlaenu – seega ärge kartke enne tähtsa otsuse tegemist pisut järelemõtlemisaega võtta. Kindlasti uurige eelnevalt mitmete laenu andvate firmade pakkumisi, sest ainult nii saate laenu enda jaoks kõige sobivamatel tingimustel. Nii saate tuvastada enda jaoks kõige paremini sobivama laenu pikkuse ja saate teada, kui suur on teie kuumaks.

Kiirlaenud TOP 2018 -

. Tarbimislaenu võite võtta milleks iganes, siiski veenduge, et kasutate seda sihtotstarbeliselt. Olenevalt summast on tarbimislaen ehk väikelaen eristatav tagatise poolest. Laenutaotluse täitmisel tuleb esitada mitmeid erinevaid andmeid sissetulekute ja väljaminekute kohta. Väikelaenu põhiline tingimus on püsiv igakuine sissetulek, milleks sobib netopalk, pansion, erinevad toetused või muud sissetulekud, mis teile stabiilselt laekuvad. Kui taotlete laenu õppimisega seotud kulude katmiseks, siis veenduge, et te selle laenu eest ka need kulutused katate. Laenu saamiseks tuleb enamikul juhtudest esitada ka konto väljavõte. Tarbimislaenu miinuseks on aga kõrgemad intressid. Väiksemate laenude puhul tagatist ei nõuta, kuid suurema summa laenamisel võib see vajalikuks osutuda.

Silvi Vrait - Olla Võib (Eesti Kullafond)

. Krediidikonto on hea abiline ootamatute kulutuste katmiseks, sest sealt saate laenu võtta just niipalju, kui parasjagu vajate. Kindlasti võtab teiega ühendust ka laenufirma esindaja, et infot täpsustada. Selle põhjuseks on risk antud laenu tagasimaksetest ilma jääda, mis on tegelikult mõistlik põhjus keeldumiseks. Kui aga uurida ainult intresse ilma teisi tingimusi kõrvutamata, siis on väikelaen palju soodsam, kui kiirlaen ehk sms laen. Tarbimislaen on näiteks palju odavam kui , kuid siiski jääb selle intress paarikümne protsendi juurde. Lisaks sellele on laenu saamiseks oluline, et teie sissetulekus ja väljaminekud oleksid tasakaalus. Sellisel juhul on laenu taotlemise protsess pisut keerulisem, kuid võimaldab teil laenata suurema summa. Laenu tagatiseks võib olla nii auto, kui kinnisvara. Nagu nimest juba tuletada võib on väikelaen loodud mistahes toote või teenuse tarbimiseks, sageli pole seda vaja ka põhjendada. Kindlasti lugege läbi kogu laenu lisainfo, sest seal on kirjas põhjalikumad tarbimislaenu Kui olete enda jaoks sobiva laenu välja valinud, täitke taotlus ära ja jääge edasisi juhendeid ootama. Selleks tuleb laenu andnud ettevõttele teha vastavasisuline avaldus ning tasuda laenu pikendamise tasu. Laenu suurus oleneb ka teie enda krediidivõimekusest, sissetulekutest ning väljaminekutest. Kui otsus teie väikelaenu suhtes on positiivne laekub raha teie arveldusarvele väga kiiresti, keskmiselt kuni tunniga. Nagu mistahes laenu peab ka väikelaenu puhul inimesel olema stabiilne netopalk. Tarbimislaenu taotlemine Enne mistahes laenu taotlemist tuleks oma otsus põhjalikult läbi mõelda, sama kehtib ka tarbimislaenu ehk väikelaenu puhul. Kinnisvaralaen või autolaen on kindlasti palju soodsamad laenuteenused, kuid need laenud on pisut teistsuguste nõudmistega ja nende taotlemine võib osutuda keerulisemaks ning aega nõudvamaks.

Kui teete enne laenu võtmist põhjalikumat uurimistööd, võite leida ka mõne laenufirma, mis pakub tarbimislaenu ilma intressita, seda eriti juhul kui teist saab nende uus klient. Mõned laenu andvad ettevõtted võimaldavad seda teha ka kodust lahkumata, näiteks Id-kaardiga interneti teel. Inimesel, kes soovib väikelaenu võtta ei tohi olla maksehäireid.

Soodsaim VÄIKELAEN - parimad väikelaenu pakkujad.

. Sellist väikelaenu võib kasutada uue tehnika, kinnisvara või auto ostmiseks, aga ka õpingute või reisimise finantseerimiseks. Kuna tarbimislaenu summad on suuremad, on selle intressid madalamad ja laenutingimused võrreldes kiirlaenuga palju mõistlikumad. Nii leiate enda jaoks sobivama tarbimislaenu: Külastage erinevaid tarbimislaenu pakkuvate ettevõtete lehekülgi ja kasutage nende veebilehel olevaid laenukalkulaatoreid. Vaatamata sellele, et tarbimislaenu pakkumiste võrdlemine võin tunduda igav ja aeganõudev, võib see teile sadu eurosid säästa, samuti garanteerib kõige paremad laenu võtmise tingimused. Antud ettevõte väljastab kiirlaene tähtajaga kuni 3 aastat. Olenevalt laenusummast võib selline laen olla ka tagatisevaba, mis on suureks plussiks inimestele, kes tagatist ei oma. Kui teie laenutaotlus lükatakse tagasi maksehäirete pärast, siis suure tõenäosusega teile laenu ei antagi, kui liigsete kulutuste pärast, tuleb enne uue laenu võtmist oma kulutusi tunduvalt vähendada. Väikelaen võib olla kasulik erinevates olukordades:. Enne laenu võtmist mõelge enda jaoks kõik läbi, eriti see kas ja milleks üldse tarbimislaenu võtta. Parem võtta läbimõeldud laen, kui oma otsust hiljem kahetseda, laenumaksetega hätta jääda või isegi maksehäirete registrisse sattuda. Väikelaenu puhul on hea see, et otseselt mitte ükski laenufirma ei küsigi teilt milleks te seda laenu tegelikult kasutate ja piiranguid sellel pole

Märkused