Väikelaenu saab bigbank’ist võtta vaid 10 minutiga

Seejärel edastame lõpliku summa, mis Sul tasuda on jäänud. Pane tähele, et makseraskuse tekkimine võib raskendada Sul tulevikus laenu saamist. Nii saad olla kindel, et täidad oma kohustused õigel viisil ja õigel ajal. Isikut tõendavate dokumentidena aktsepteerime Eesti Vabariigi ID-kaarti, passi ja elamisloakaarti. Mõtle hästi läbi, kui suurt riski saad endale lubada. Teeme koostööd usaldusväärset videotuvastuse võimalust pakkuva ettevõttega Veriff.

Väikelaenud €50 kuni €25000 | Soodsad väikelaenu pakkujad.

. Väikelaenu saab bigbank’ist võtta vaid 10 minutiga. Bilansipäevajärgsed sündmused raamatupidamise aastaaruandes kajastuvad olulised vara ja kohustuste hindamist (laenulepingud saab vastaval turul maha optimeerimise. Tutvu Inbanki erinevate finantseerimise võimalustega meie kodulehel ja küsi julgelt abi meie klienditeeninduselt. Laenu ennetähtaegne tagastamine Väikelaenu saad meile igal ajal osaliselt või täielikult ennetähtaegselt tagastada ning siis ei tule Sul tasuda laenu kasutamata jätmise aja eest intresse ega muid tasusid. EKP intress avaldatakse Ametlikes Teadaannetes..

Kui kiiresti laenu kätte saab?

. Ennetähtaegse tagastamise tasu arvestatakse ennetähtaegsest tagastamise päevast kuni lepingu järgse fikseeringu lõppemise päevani vastava perioodi eest. Enne lepingu sõlmimist tutvu hoolega lepingutingimustega ning küsi julgelt, kui soovid rohkem teada. Laenusumma maksame välja ühe tööpäeva jooksul pärast isikusamasuse tuvastamist ja lepingu allkirjastamist. Oleme Sulle alati heaks partneriks. Selleks tuleb Inbanki klienditeenindusele esitada kirjalik sooviavaldus, märkides tagastatava summa ja kuupäeva. Kui oled lepingu sõlminud, vaata veelkord üle tingimused. Tutvu meie kirjadega tähelepanelikult ning anna meile kohe teada, kui Sinu kontaktandmed muutuvad.

Igakuiseid laenumakseid saad tasuda oma kodupanga arvelduskontolt. Nii on Sul võimalik hoida ära täiendavaid kulusid ning kohtuvaidlusi. Videotuvastus eeldab internetiühendusega arvutit, millel on töökorras veebikaamera, mikrofon ja Chrome’i, Firefoxi või Opera veebibrauser. Kui soovid laenu mõne teise meie toote vastu ümber vahetada või tekib raskusi kohustuste täitmisel, anna meile sellest kohe teada. Korduvat lepingut sõlmides on vajalik füüsiline isikutuvastus, selleks külasta valitud Omniva esindust või Inbanki kontorit

Märkused