Valituselt täna heakskiidu saanud võlaõigusseaduse ja reklaamiseaduse muutmise seaduse eelnõu kohaselt peab tarbijakrediiti pakkuvate laenude reklaam olema vastutustundlik

Valitsuses täna heaks kiidetud seaduseelnõu kohaselt võib tarbijakrediiti ehk kiirlaenu pakkuvate firmade reklaam tuleva aasta sisaldada vaid esmavajalikku teavet laenuandja ja osutatava teenuse kohta. PARIMAD LAENUPAKKUMISED! Heaintressi abiga on laenamine lihtne. Mais väljastatud eluasemelaenude ja ettevõtete pikaajaliste laenude keskmine intressimäär oli vastavalt 2,9 ja 3,4 protsenti. aasta augustis Euroopa Nõukogu soovitusel, kirjutas agentuur. Eelnõuga sõnastatakse võlaõigusseaduses tarbija krediidivõimelisuse mõiste.. Täna hommikul pärast kella seitsmeseid uudiseid saabus vaikus mitmesse Läti Raadio programmi, mille edastamine katkestati rahanappuse tõttu. Juudi kogukonna juhi sõnul meenutas ta varem korduvalt, et Eesti juudid ei palunud valituselt holokaustile pühendatud mälestuspäeva, sest juutidel on selle jaoks oma päev. Siim Kallase.

Riik eraldab Arvo Pärdi Keskusele 4,5 hektarit maad.

. sai eile Läti ametitega kooskõlastuse, et eestlased saavad homme Riias linna minna isegi piirangute kehtima hakates, seejuures ilma karantiini jäämata. Kõigil Tallinkiga Riiga minejatel tuleb täita ankeet, kus uuritakse, kus ja millal on viimasel ajal reisitud.

Valitsusliit korraldab täna maksuöö

. Eelnõu kohaselt on krediidivõimelisus tarbija võime krediit lepingus sätestatud tingimustel tagasi maksta. Valituselt täna heakskiidu saanud võlaõigusseaduse ja reklaamiseaduse muutmise seaduse eelnõu kohaselt peab tarbijakrediiti pakkuvate laenude reklaam olema vastutustundlik. “Eestis ei teata piisavalt, mis on holokaust ja seepärast aetakse need kaks mõistet segamini,” ütles Laud uudisteagentuurile Regnum. Krediidikonto on positiivne laenuteenus just selle poolest, et selle avamine ei maksa teile midagi ning tasuma peate hakkama alles siis, kui olete krediidikonto. Juudi kogukonna juhi sõnul meenutas ta varem korduvalt, et Eesti juudid ei palunud valituselt holokaustile pühendatud mälestuspäeva, sest juutidel on selle jaoks oma päev. “Holokaust on eriline fašistlik metsikus ja teda ei saa millegagi võrrelda,” lisas ta.

Kiirlaenuandjate reklaamimisele seatakse päitsed

.

Samuti lisatakse eelnõuga asjaolud, mida krediidiandja peab tarbija krediidivõimelisuse hindamisel arvesse võtma

Märkused