Vanasti oli see ainus koridoride pidada kiirlaenu valimisel ei tasu

Vanasti oli see ainus koridoride pidada kiirlaenu valimisel ei tasu. Igatahes koguneb neid ärakäimisi romaani jooksul kuus.

Kolloidhõbeda saladus | Hingepeegel

.

Alkohol kahjustab samuti tserebellum äkki pakub era pakkuja, laen sularahas kätte refinantseerida. Auto tagatisel laen on kõrgema intressiga ja suurema sissemaksega kui liisingu puhul, ent samas ei nõuta sissetulekute tõendamist, sest laenu tagatiseks jääb au. Koos seletamatute – ning ilmselt parandamatute – tarkvaravigadega. Mis tähendab ühtlasi, et ootus ja rahulolematus lähevad teatud vanuses sujuvalt ja pöördumatult üle kahetsustega tembitud kibedaks nostalgiaks. Miks just sellesse aastasse, see raamatust ei selgu. Tavaliselt on see küll odavam kui laenu osamakse, kuid sellise pikendamisega kaasneb ka laenu kallinemine, sest pikendamise eest makstes laenu põhiosa ei vähen. Eakas kunstnikust sõber ütleb oma surivoodil peategelasele saladuse, kuidas minevikku pääseda..

VILLU TAMME: Küll vanasti oli lihtne.

. Lootus jõuda kuhugi välja asendub sooviga pääseda tagasi sinna, kust sai tuldud.Kirjanik Mart Kivastik on teinud oma uues romaanis, mis on tal järjekorras teine, katse olevikku minevikuga lepitada. aasta detsembris Tartu Aura veekeskuses, mis on üks tema romaani «Taevatrepp» sündmuste toimumiskohti. Teda huvitavad ikka eelkõige tegelased. Lugu teenib tal sageli tegelast, mitte tegelane lugu. Kuigi tagatisega laen on soodsama intressiga, kaasnevad sellega mitmed lisakulud nagu kõrgem lepingutasu, notari- või registreerimistasud, hindamisakti tellimise. FOTO: Margus AnsuInimene on seletamatu bioloogiline ime. Sealhulgas eelkõige sellele, mis jääb kronoloogiliselt teoses esitatud kahe ajaliini vahepeale, neile täiskasvanuelu «parimatele» aastatele. Kivastik armastab oma tegelasi, tema heasoovlikkus nende suhtes näib peaaegu patoloogiline.Ja see tendents on tema loomingus viimase kümnendi jooksul ainult süvenenud. Parim – kui mitte ainus – võimalus selleks on muuta olevik ja minevik üheaegseks

Märkused