Veel üks põhjus miks võetakse uus laen, millega varem võetud laenusid refinantseerida on võimalus luua uus ning taskukohasem laenu tagasimaksegraafik

Üks põhjus, miks ma Sind armastan, on asjaolu, et sa oled nii hooliv. Ma armastan sind, sest Sa oled mu parim sõber. Ma armastan Sind , sest Sa alati otsid ja leiad nii palju positiivsust. Armastan Sind ka sellepärast, et suudad armastada ka minu vigu. Ma armastan Sind, sest Sa andestad. Üks põhjus Sind armastada on meie käsikäes liikuvad mõtted. Ma armastan Sind, sest Sa oled niiiii ilus asi minu elus. Isegi, kui me ümber on vaikus. Üks põhjus, miks ma Sind armastan on see , et iga kord kui ma Sind vaatan , igatseb mu süda Sind veel rohkem. Armastan Sind, sest Sinuga ei ole kunagi igav. Ma armastan Sind, sest Sa oled fantastiline. Veel üks põhjus, miks ma Sind armastan , on asjaolu, et sa oled võrratult kirglik naine. Veel üks põhjus, miks ma Sind armastan on see, et saan olla mina ise , kui ma olen Sinuga. Ma armastan sind, sest oled minu elu valgus. Veel üks põhjusi, miks ma armastan Sind , on asjaolu, et aitad mind ka enese teadmata.

Maksim Reva, XIII: minu kohta juba uus süüasi valmimas

. Armastan, sest Sinuga on minu süda rahul. Veel üks põhjus, miks ma armastan Sind , on asjaolu, et ma õpin Sinus nii tihti midagi uut. Ma armastan Su pehmeid käsi. Üks põhjus, miks ma armastan Sind, on see, et mulle meeldivad Su suudlused ja puudutused. Kui Sa mind kallistad, tunnen ennast meeletult hästi. Ma armastan Sind, sest kui ma vajan Sind, oled Sa minu jaoks kusagil ikkagi olemas. Üks põhjus, miks ma Sind armastan on see, et ma tunnen Sinu puudutustes armastuse soojust, alati puudutab see mu südant ja hinge. Ma armastan Sind, sest Sa suudad alati tuua välja minus parima. Üks põhjus, miks ma Sind armastan on , et ma ei oskagi enam teisiti.

VEEL ÜKS PÕHJUS, MIKS rohkem šokolaadi süüa | Buduaar

. Veel üks põhjus, miks ma Sind armastan: Sul on usku minusse. Ma olen armunud , sest Sa kingid mulle iga päev midagi. Ma armastan Sind, sest Sa elad mu südames. Mulle meeldib, Sinu päikeseline naeratus.

Armastan Sind ka sel põhjusel, et oled vastupandamatu. Ma armastan Sind, sest oled leebe minuga. Varustuse laenutus ja harjutuspallid kohapeal. Ei saa jätta mainimata põhjust, et armastan Sind kuna me saame rääkida tunde mitte millestki. Ma armastan Sind, sest kui Sa oled minuga kõik tundub võimalik. Olen armunud Sinu silmadesse , sest kui Sa mind vaatad,  tunnen kuuma armastust.

Tupikust välja - ehk kuidas suitsiidi nurgast välja tulla?

. Ma armastan Sind kindlasti ka sellepärast, et oled imeline suudleja. Üks põhjus, miks ma armastan Sind , on asjaolu, et Sa näitad mulle alati, kui palju Sa mind armastad. Veel üks põhjus miks võetakse uus laen, millega varem võetud laenusid refinantseerida on võimalus luua uus ning taskukohasem laenu tagasimaksegraafik. Võrreldes teiste meie leheküljel välja toodud laenupakkumistega on coop panga laenud üpriski soodsad. Armastan Sind, sest mulle meeldib, kuidas sa räägid. Armastan ka Sinu hingamist. Armastan Sind, sest saan Sind alati usaldada. Veel üks põhjus, miks ma armastan Sind, on Su optimism. Armastan Sind, sest me saame rääkida kõigest. Ja veel ka sellepärast, et mõeldes Sinule tuleb mul naeratus näole. Veel üks põhjus miks võetakse uus laen, millega varem võetud laenusid refinantseerida on võimalus luua uus ning taskukohasem laenu tagasimaksegraafik. Ma armastan Sind, sest mulle meeldib Su lõhn. Kui minu ema ja isa ja õed ja isegi minu kass Sind tunneksid, siis armastaksid ka nemad Sind. Veel üks põhjus, miks ma Sind armastan on see, et igal õhtul , kui magama lähen, siis mõtlen Sinule. Ma armastan Sind, sest Sa annad mulle tunde mida ei ole võimalik sõnadesse panna. Veel üks põhjus, miks ma armastan Sind, on Sinu järjepidevus. Mitte, et sul poleks vigu…lihtsalt su vead on imelised ja ma armastan neidki. Ma armastan Sind, sest Sa suudad alati mind naerma või naeratama panna, isegi kui ma ei taha. Üks põhjus, miks ma armastan Sind on Sinu kaunis keha. Ma armastan Sind, sest oled võluv

Märkused