Võrdleme kaht sularaha laenu pakkujat hulgast võlausaldaja peab kohustuse täitmise aeg jälgida ja tartu ühis ja laenukassa ei kohustuse täitmise vastuvõtmise kohta

On huvitav jälgida kui populaarseks see teenus muutub ja on näha, et ka teised firmad võtavad selles asjas eeskuju sest nõudlus sellise teenuse järele on tegelikult olemas.

Pangad tõstavad sularaha käitlemise teenustasusid - Kaup.

.

Sularaha | Maksu- ja Tolliamet

. Ma ei kujuta ettegi, mis mu rinna suurus on, võtan silma järgi poes, neid numbreid ja tähti ei vaata kunagi. Uued tutvused oodatud, võid julgelt kirjutada. Sularahaga arveldades pank sellest ei tea, seda enam et laenu saab ka postkontoris tagasi maksta. Oma olemuselt on see kiirlaen samasugune nagu teisedki ent raha saab kätte sulas postkontorist. Sularaha laenu plussiks võib pidada tõesti seda et see tehing jääb pangale teadmata ja on seega justkui ettevaatusabinõu tuleviku huvides kui võib vaja minna suuremat pangalaenu, siis see suurendab pangalaenu saamise tõenäosust. kuid katki läks mõtete kee. Samas tuleb silmas pidada, et kui sularaha laen jääb tagasi maksmata, siis satuvad need andmed ikkagi Krediidiinfosse ja on seal kättesaadavad.

SMS Laenud ja Kiirlaenud

. Võrdleme kaht sularaha laenu pakkujat hulgast võlausaldaja peab kohustuse täitmise aeg jälgida ja tartu ühis ja laenukassa ei kohustuse täitmise vastuvõtmise kohta.

Eelnevatel klientidel pole vaja uuesti isikut identifitseerida. mu pm inbox on sulle avatud Kiirlaenufirmad ja BongaBonga.ee on hiljuti toonud Eesti kiirlaenuturule uue toote - sularaha laenu. Ee tegi hiljuti statistilise analüüsi ärilaenude turul toimuvast. Ma kujutan ette veel, kui suured rinnad vms oleks olnud. rinnad Enam väga siin ei käi, aga vahest eksin ära. On olnud mitmeid juhtumeid, kus pank on keeldunud andmast laenu inimesele kellel on kunagi võetud SMS laen, kuigi see on tagasi makstud. Miinuseks võivad olla suuremad kulutused - lähim identifitseerimisteenust võimaldav postkontor kust jka raha kätte saab võib asuda suhteliselt kaugel ning tuleb lisada transpordikulu, seda samuti kui soovitakse raha postkontoris tagasi maksta. Sularaha laenu turuletoomise üheks peamiseks põhjuseks võib olla et see ei halvenda laenuvõtja krediidireitingut panga silmis, milles tal on pangaarve

Märkused